Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Problem z nadpłaceniem pożyczki z oprocentowaniem zmiennym

Witam,

Przy próbie nadpłaty pożyczki (kredyt pieniężny ze zmiennym oprocentowaniem) pojaw się komunikat "BRAK POŁĄCZENIA Z BANKIEM". 

Proszę o informację czy to wewnętrzny błąd, czy może nie mam możliwości nadpłacić części pożyczki gotówkowej? 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna1985
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 996 wyświetleń)

Re: Problem z nadpłaceniem pożyczki z oprocentowaniem zmiennym

Sprawdziłem, że nadpłata pożyczki gotówkowej działa poprawnie. Jeżeli u Ciebie jest inaczej, to wyczyść, proszę, swoją przeglądarkę internetową i spróbuj ponownie. Jeżeli nie zauważysz efektów, to napisz do nas na czacie w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie 32 357 00 69 (24/7). Sprawdzimy dla Ciebie, co się dzieje. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 992 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy