Odpowiedz

Pożyczka w weekend

Witam
Wzięłam pożyczkę za pomocą aplikacji mobilnej w niedzielę. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest czas oczekiwania pojawienie się pieniądzy na moim koncie?
Odpowiedz
0 Lajków
MisiaPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 925 wyświetleń)

Re: Pożyczka w weekend

@MisiaPL Rozumiem, że po złożeniu wniosku otrzymałaś od razu decyzję pozytywną? Nie pojawił się komunikat o jego przekazaniu do analityków? W tym drugim przypadku decyzja kredytowa będzie do dwóch dni roboczych. 

 

Jeśli jednak decyzja była pozytywna, a Ty wciąż nie masz pieniędzy na koncie, proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING. Znajdziesz go na dole strony głównej po zalogowaniu. Sprawdzimy Twój wniosek i jeśli coś nie zadziałało z automatu, to uruchomimy pożyczkę ręcznie. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 846 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy