Odpowiedz

Re: Pożyczka online.

[ Edytowane ]

@JacentyEsz Przykro mi, że otrzymałeś decyzję odmowną podczas składania wniosku przez internet. Wnioski składane internetowo w pierwszej kolejności rozpatrywane są przez system, dlatego jest większe prawdopodobieństwo otrzymania decyzji negatywnej. Od takiej decyzji, tak jak wspomnieliśmy, możesz odwołać się w oddziale i przekazać dodatkowe informacje. Wtedy taki wniosek jest ponownie rozpatrywany przez naszych specjalistów. Rozumiem, że złożenie odwołania, może być dla Ciebie problematyczne. Na decyzję kredytową, wpływa wiele czynników. Poza Twoimi dochodami uwzględniamy m.in. historię kredytową w naszym i innych bankach oraz dane z zewnętrznych rejestrów- BIK, BIG. Każdy bank ma swoje kryteria oceny zdolności kredytowej i mogą się one od siebie różnić.
Mimo tej sytuacji, mam nadzieję, że nadal pozostaniesz z nami.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 11 z 12 (1 481 wyświetleń)

Re: Pożyczka online.

Tyle, ze ja znam swoją historie kredytowa, mam swój wyciąg z BIKu ze scoringiem 84/100. Pracowałem kilka lat w banku wiec trochę ogarniam temat i na prawdę nie rozumiem jakim cudem z takim scoringiem, dochodami i obciążeniami nie dostałem kredytu. Dostalem go w trzech innych bankach czyli Millennium, mBank oraz Santander. W każdym z tych banków kredyt dostałem na oświadczenie czyli bez potwierdzonych na papierze wpływów i w Millennium podpisałem wczoraj umowę. Tak wiec ani kredyt w ING nie jest mi już potrzebny ani konto bo jeśli bank tak traktuje klienta jak opisałem wyżej i jeśli dodatkowo w Millennium będę miał wsYstko za zero złotych zamiast 15zl to nie będę czekał na kolejna odpowiedz z ING do 10 lipca bo 10 lipca to ja już dawno nie będę klientem banku. Żeby było śmieszniej byłem dziś u kolegi z którym pracowałem kiedyś w Banku a który jest dziś dyrektorem tego Banku i on sprawdził moja zdolność i wniosek jeśli jest taki jak mój ze w żaden sposób nie jest w stanie zrozumieć decyzji ING. Dla mnie temat zakończony. Dziękuje za odpowiedzi i udział w dyskusji. Jutro przenoszę konto do Millennium a w przyszłym tygodniu zamykam konto w ING.
Odpowiedz
0 Lajków
JacentyEsz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
31-05-2021
Wiadomość 12 z 12 (1 473 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy