Odpowiedz

Re: Pożyczka online.

[ Edytowane ]

@JacentyEsz Przykro mi, że otrzymałeś decyzję odmowną podczas składania wniosku przez internet. Wnioski składane internetowo w pierwszej kolejności rozpatrywane są przez system, dlatego jest większe prawdopodobieństwo otrzymania decyzji negatywnej. Od takiej decyzji, tak jak wspomnieliśmy, możesz odwołać się w oddziale i przekazać dodatkowe informacje. Wtedy taki wniosek jest ponownie rozpatrywany przez naszych specjalistów. Rozumiem, że złożenie odwołania, może być dla Ciebie problematyczne. Na decyzję kredytową, wpływa wiele czynników. Poza Twoimi dochodami uwzględniamy m.in. historię kredytową w naszym i innych bankach oraz dane z zewnętrznych rejestrów- BIK, BIG. Każdy bank ma swoje kryteria oceny zdolności kredytowej i mogą się one od siebie różnić.
Mimo tej sytuacji, mam nadzieję, że nadal pozostaniesz z nami.

Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Moderator
Moderator icon
7
0
26-05-2021
Wiadomość 11 z 12 (143 wyświetleń)

Re: Pożyczka online.

Tyle, ze ja znam swoją historie kredytowa, mam swój wyciąg z BIKu ze scoringiem 84/100. Pracowałem kilka lat w banku wiec trochę ogarniam temat i na prawdę nie rozumiem jakim cudem z takim scoringiem, dochodami i obciążeniami nie dostałem kredytu. Dostalem go w trzech innych bankach czyli Millennium, mBank oraz Santander. W każdym z tych banków kredyt dostałem na oświadczenie czyli bez potwierdzonych na papierze wpływów i w Millennium podpisałem wczoraj umowę. Tak wiec ani kredyt w ING nie jest mi już potrzebny ani konto bo jeśli bank tak traktuje klienta jak opisałem wyżej i jeśli dodatkowo w Millennium będę miał wsYstko za zero złotych zamiast 15zl to nie będę czekał na kolejna odpowiedz z ING do 10 lipca bo 10 lipca to ja już dawno nie będę klientem banku. Żeby było śmieszniej byłem dziś u kolegi z którym pracowałem kiedyś w Banku a który jest dziś dyrektorem tego Banku i on sprawdził moja zdolność i wniosek jeśli jest taki jak mój ze w żaden sposób nie jest w stanie zrozumieć decyzji ING. Dla mnie temat zakończony. Dziękuje za odpowiedzi i udział w dyskusji. Jutro przenoszę konto do Millennium a w przyszłym tygodniu zamykam konto w ING.
Odpowiedz
0 Lajków
JacentyEsz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
7
0
31-05-2021
Wiadomość 12 z 12 (135 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
007582/062021

Prosze o przyspieszenie zgloszenia nr 007582/062021 . Ile czasu trzeba czekac na odblokowanie konta .?! Obiecaliscie 2-3dni a czekam juz 2 tygodnie . Przez wasz bank czlowiek jest bez srodkow do zycia...

23-06-2021
Re: zamknięcie karty kredytowej

Standardowo kartę kredytową możesz zamknąć w naszym oddziale lub korespondencyjnie.
Jeśli chciałbyś zamknąć swoją kartę najlepiej jak skorzystasz z jednej z tych dwóch opcji.
Nasze oddziały są już otw

...

23-06-2021
Prowizja

Dlaczego wprowadziliście prowizję od gier hazardowych przy płatności kartą ?

23-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy