Odpowiedz

Oferta banku

Witam,

 

Czy bank jeszcze udostępnia klientom indywidualnym jakieś spersonalizowane oferty w bankowości internetowej?

Przez wiele lat takie oferty wyświetlały mi się niemal cały czas, obecnie od dłuższego czasu nie pojawia się nic.

 

Czy to jakaś zmiana polityki banku? wpływ COVID?

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (2 282 wyświetleń)

Re: Oferta banku

Nadal przygotowujemy oferty na klik dla naszych klientów. Nic się nie zmieniło w tym temacie.
Są one ograniczone czasowo. W Twoim przypadku prawdopodobnie przygotowana dla Ciebie oferta już wygasła.
Jak pojawi się nowa, zobaczysz informacje na głównym ekranie po zalogowaniu lub w zakładce Oferta ING – Kredyty i pożyczki.


Chciałabym Ci pomóc, jednak nie mogę podać Ci daty, kiedy otrzymasz kolejną indywidualną ofertę. Są one przygotowywane przez system.
Oczywiście abyś taką informację otrzymał ważne abyś nadal miał wyrażoną zgodę na marketing i profilowanie. 
Sprawdź proszę w ustawieniach swojej bankowości czy nic nie zmieniałeś w tym zakresie.  

 

W przypadku braku oferty możesz również złożyć standardowy wniosek:
- w Moim ING w zakładce Oferta ING,
- na naszej infolinii 32 357 00 69,
- w oddziale.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy