Odpowiedz

Nie udało się pobrać danych

Witam. Od wczoraj męczę się z problemem przy akceptacji Wniosku o pożyczkę gotówkowa po pozytywnej decyzji.
Ciągle mam błąd Nie udało się pobrać danych.
Sprawa zgłoszona niby do działu technicznego ale cisza i rozwiązania dalej brak.
Problem występuje zarówno na chrome na laptopie, safari, jak i aplikacji mobilnej.
Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?
Odpowiedz
0 Lajków
Ppawel
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
25-04-2021
Wiadomość 1 z 3 (388 wyświetleń)

Re.: Nie udało się pobrać danych

Prosimy, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Specjalista sprawdzi informacje o Twoim zgłoszeniu


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (338 wyświetleń)

Re.: Nie udało się pobrać danych

Kontaktowałem się już wieloktortnie i za każdym razem słyszę ze sprawa zgłoszona do działu technicznego, i nikt nic więcej nie potrafi powiedzieć.
Odpowiedz
0 Lajków
Ppawel
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
25-04-2021
Wiadomość 3 z 3 (323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Najpierw wprowadzili praktycznie przymusowe reklamy. Non stop wchodzisz do banku i widzisz latające gó...na: weź kredyt, pożyczkę, leasing itd. Teraz wprowadzają opłaty za przelew. Ale zawsze najbardz...

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy