Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Limit zadłużenia - automatyczne przedłużenie umowy

Dzień dobry,

 

posiadam limit zadłużenia na koncie na kwotę 1500 zł. Umowa zawarta jest na 12 miesięcy od dnia 16.04.2020. W umowie widnieje, że "Umowa automatycznie się przedłuża, na tych samych warunkach, na kolejne 12-miesięczne okresy liczone od dnia zawarcia Umowy, bez konieczności jej aneksowania"

 

Czy oznacza to, że nie muszę nić robić a 16.04.2021 umowa odnowi się sama na identycznych warunkach? Czy i kiedy w takim razie zostanie pobrana kwota 1500 zł z mojego konta?

 

Być może to banalne pytania ale skoro nie rozumiem to tutaj szukam pomocy.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
Gaweł822
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 164 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia - automatyczne przedłużenie umowy

Umowę zawieramy na 12 miesięcy, jest ona automatycznie przedłużana i nie musisz nic robić. Umowa odnowi się na tych samych warunkach. 
Pamiętaj, że warunkiem prawidłowej obsługi limitu zadłużenia w koncie jest zapewnienie w każdym miesiącu kalendarzowym, wpływów na rachunek w wysokości co najmniej 1/6 kwoty przyznanego limitu.

 

Spłata wykorzystanej kwoty w ramach limitu jest konieczny przy zamykaniu limitu zadłużenia w koncie. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 123 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy