Odpowiedz

Kredyt w młodym wieku

Witam,
Mam 20 lat i 7 października zacząłem pracę. Aktualnie jestem na umowie na okres próbny, który kończy się 31 grudnia tego roku. Wiem już, że po tym czasie dostanę umowę na czas nieokreślony. Planuję zakup nowego komputera, ale jego cena będzie bardzo wysoka, więc planuję wziąć kredyt. Jego kwota będzie wynosiła 12 000 zł. Chciałbym się dowiedzieć, kiedy dokładnie mogę się o niego ubiegać oraz, czy jest szansa na to, abym mógł go otrzymać jako osoba młoda, bez jakiejkolwiek historii kredytowej. Mieszkam z rodzicami, nie mam żadnych wydatków. Całe moje wynagrodzenie jest dla mnie i wynosi 2800 zł netto.
Druga kwestia jest taka, iż ze względu na zarażenie koronawirusem, w październiku oraz listopadzie miałem w pracy dni bezpłatne, więc w każdym z tych 3 miesięcy jest ono inne (2200, 2500, 2800). Chciałbym jeszcze zapytać, jakie dokumenty musiałbym przedstawić bankowi (pomijając dowód tożsamości).
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Dawio
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 188 wyświetleń)

Re: Kredyt w młodym wieku

Wniosek o pożyczkę będziesz mógł złożyć po okresie próbnym. Dokumenty o jakie Cię poprosimy uzależniamy od rodzaju umowy, jaką podpisałeś z pracodawcą. Jeśli jest to umowa o pracę i pracodawca kieruje Twoje wynagrodzenie na konto u nas, możesz zawnioskować w bankowości internetowej, na podstawie miesięcznych wpływów wynagrodzenia. Na każdym etapie wniosku możemy poprosić Cię o zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów. Wzór oświadczenia możesz pobrać z naszej strony i przekazać go pracodawcy. Twoje możliwości finansowe sprawdzimy, jak złożysz wniosek o pożyczkę. Możesz to zrobić, wybierając po zalogowaniu do swojej bankowości kolejno: Oferta ING/Pożyczki i kredyty/Pożyczka gotówkowa. Zachęcam Cię do skorzystania z naszej oferty 😉

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 098 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy