Odpowiedz

Brak przelewu pieniędzy

Wczoraj załatwiałem pożyczkę gotówkowa z konsultantem na infolinii. Dziś z rana w niedziele dokończyłem wniosek w aplikacji mobilnej. Wyskoczyło mi ze umowa została zawarta ale nie dostałem przelewu pieniędzy na konto. Ile się czeka na ten przelew lub ewentualnie co zrobić.
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin12341
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-12-2020
Wiadomość 1 z 3 (917 wyświetleń)

Re: Brak przelewu pieniędzy

Jeżeli umowę podpisałeś dziś, to pieniądze powinny być na Twoim koncie najpóźniej w najbliższym dniu roboczym, czyli jutro. Gdyby się tak nie stało, to wystarczy, że napisz do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy to dla Ciebie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
666
209
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (907 wyświetleń)

Re: Brak przelewu pieniędzy

No wczoraj z konsultantem załatwiłem wszystko na infolinii i później trzeba dokończyć wniosek kredytowy w moim ING i dziś z rana to zrobiłem i mi wyskoczyło ze umowa kredytowa została zawarta No ale pieniądze do teraz nie przyszły chyba ze dziś niedziela i to dlatego
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin12341
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (901 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
konto oszczędnościowe 4%

Cześć,

Jestem zielony jeśli chodzi o banki, czy to konto wiąże się z jakimś ryzykiem? Czy konto oszczędnościowe to to samo co lokata? Dlaczego bank nie doda tych 4% do istniejącego konta bankowego tyl

...

20-05-2022
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dopłata a zmiana wysokości raty / wakacje kredytowe

Wystarczy, że zgłosisz taką sytuację - telefonicznie (32 357 00 76) lub w naszej placówce bankowej. Następnie od razu możemy przyjąć od Ciebie nowy wniosek - podczas tego samego kontaktu.  Nie potrzeb

...

20-05-2022
Re: Problem z logowaniem

Zgodnie z aktualnym Komunikatem dla użytkowników Systemu bankowości internetowej w zakresie wymagań technicznych dla systemu bankowości internetowej minimalna wersja systemu Windows to wersja 7. Ten K

...

19-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy