Odpowiedz

Kredyt ing

[ Edytowane ]

Dzień Dobry, mama wzięła kredyt w ing, na okres 5 lat. Jednak do kwoty doliczane są odsetki i zwiększa się to zadłużenie np. na dziś jest 8 zł odsetek. Dokonałem mamie nadpłaty, ponieważ płatność ma do 23 dnia każdego miesiąca. Nie rozumiem o co chodzi z tymi odsetkami? Oprocentowanie pisze że jest stałe.  Kredyt był wzięty 5 dni temu.

Drugie pytanie: Pieniądze z konta bank sam pobierze na ratę, czy trzeba gdzieś wpłacić? Bo widzę opcje nadpłaty tylko.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
natarcie
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 829 wyświetleń)

Re: Kredyt ing

Widoczna w bankowości internetowej kwota zadłużenia to udzielona kwota kredytu plus odsetki naliczone do danego dnia. 

Te naliczamy codziennie. Dzięki temu w momencie chęci spłaty całości zadłużenia, klient zna dokładną kwotę. Nie prezentujemy odsetek naliczonych z wyprzedzeniem. Te za dany miesiąc możesz sprawdzić w harmonogramie. 

 

Jeśli Twoja mama posiada u nas konto osobiste, to ratę będziemy pobierać automatycznie, w dniu wskazanym na umowie. Jeśli nadpłacasz kredyt - skracasz okres spłaty. Najbliższa rata zostaje jednak taka sama. 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 767 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy