Odpowiedz

Kredy a zaświadczenia.

Witam. Czy jest szansa na kredyt w wysokości około 5tysiecy gdy nie ma żadnych dochodów? 3 lata temu byłem w takiej sytuacji i dostałem ofertę kredytu na klik bez żadnych zaświadczeń, użyłem go i jakoś miesiąc temu splacilem ostatnia rate. Czy mogę liczyć na nowa ofertę lub na jakikolwiek kredyt bez zaświadczeń? Założyłem firmę jakiś czas temu i póki co nie ma żadnych dochodów.
Odpowiedz
0 Lajków
ggLuk1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
28-10-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 173 wyświetleń)

Re: Kredy a zaświadczenia.

@ggLuk Jeżeli masz jednoosobową działalność gospodarczą to możesz złożyć wniosek o kredyt po 12 miesiącach prowadzenia działalności. Zapraszamy wtedy do kontaktu z nami w sprawie oferty. 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 132 wyświetleń)

Re: Kredy a zaświadczenia.

To wiem, ale pytanie skąd wzięła się oferta kredytu na klik kiedy nie miałem żadnych dochodów. Czy mogę jeszcze na taką liczyć lub czy przed upływem 12msc mogę się starać jakoś o chociażby niewielki kredyt, kartę kredytową lub limit zadłużenia???
Odpowiedz
0 Lajków
ggLuk1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
28-10-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 042 wyświetleń)

Re: Kredy a zaświadczenia.

Oferta, z której skorzystałeś była przygotowana zapewne na podstawie wcześniejszych wpływów na koncie. Trudno mi określić kiedy możesz liczyć na nową tego typu opcję. Na pewno jeśli taka możliwość się pojawi, to zobaczysz ją w swojej bankowości. O prywatne zobowiązania kredytowe możesz zawnioskować dopiero po 12 miesiącach prowadzenia działalności. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 989 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy