Odpowiedz

Koniec umowy na limit odnawialny

Dzień dobry,

 

dnia 17.01.2022 kończy się moja umowa na limit odnawialny. Data zamknięcia limitu widniejąca na koncie to 20.01.2022.

Sytuacja wygląda następująco - umowa kończy się, gdyż 31.01 kończy się moja umowa o pracę. W związku z tym mam kilka pytań:

- jeśli mój limit odnawialny to 2 000 zł, aktualnie wykorzystany limit to 0,00 zł a moje środki własne na koncie direct to 4 000 zł (2 000 zł z limitu oraz 2 000 zł środków własnych), to jaka kwota zostanie pobrana z mojego konta po zakończeniu umowy i kiedy (czy będzie to 17.01.2022 czy 20.01.2022)? Czy i jaka kwota zostanie pobrana z moich środków własnych?

- 31.01.2022 podpisuję kolejną umowę o pracę, czy wtedy będę mógł już kolejny raz skladać wniosek o limit?

 

Z góry dziękuję za odpwiedź

 

Odpowiedz
0 Lajków
Gaweł822
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 329 wyświetleń)

Re: Koniec umowy na limit odnawialny

Jeżeli spłaciłeś limit zadłużenia w koncie osobistym, to z Twojego konta zniknie sam limit, czyli te 2000 zł, a Twoje pieniądze pozostaną do wykorzystania. Tym samym zostanie Ci do wykorzystania Twoje 2000 zł, które masz w ramach swoich pieniędzy. Jeżeli chodzi o dzień zamknięcia limitu, to powinien to być standardowo dzień, który widzisz w bankowości internetowej, ale żebyśmy to mogli jednoznacznie potwierdzić, to musisz napisać do nas ponownie na czacie w Moim ING lub zadzwonić 32 357 00 69. Nasi specjaliści sprawdzą to dla Ciebie w naszych systemach.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 259 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy