Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

jakie są warunki otwarcia debetu dla Ukraińca?

jakie są warunki otwarcia debetu dla Ukraińca?
a jeśli mam 0 na koncie, bez wpływu na rachunek. To czy wynagrodzenia z innego banku przywiązany do ing, czy wpływa to na pozytywną decyzję banku o debecie?
Odpowiedz
0 Lajków
Vadym1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-02-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 310 wyświetleń)

Re: jakie są warunki otwarcia debetu dla Ukraińca?

Cieszę się, że zainteresowała Cię oferta debetu w naszym banku.
Limit w koncie udostępniamy od kwoty 1 000 zł.

Za uruchomienie debetu nie pobieramy opłaty. Za przedłużenie limitu na kolejny rok jest opłata roczna w wysokości 1,8% przyznanej kwoty debetu min. 68 zł.
Dodatkowo od wykorzystanej kwoty do czasu spłaty debetu naliczamy odsetki. 
Oprocentowanie limitu w koncie obecnie wynosi 9,85% w skali roku.

Jak wynagrodzenie nie wpływa na konto do naszego banku, poprosimy Cię o jego udokumentowanie. Rodzaj dokumentów zależy od Twojego zatrudnienia.
W przypadku umowy o pracę analizujemy okres ostatnich 3 miesięcy na podstawie wyciągów z konta, na które wpływa wynagrodzenie. Może być również przedstawione zaświadczenie o dochodach.
Akceptujemy wynagrodzenie w polskich złotych do wniosków kredytowych.

Informację o możliwości skorzystania z oferty, możemy przekazać Ci dopiero po złożeniu wniosku.

Jak decyzja nie pojawi się od razu, podejmiemy ją do 2 dni roboczych.

W sprawie szczegółów związanych z możliwością złożenia wniosku i dodatkowych warunków możesz skontaktować się z nami:
- na czacie w Moim ING,
- z infolinią 32 357 00 69,
- z oddziałem. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
508
110
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 242 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy