Odpowiedz
Highlighted

Kod rabatowy na kredyt gotówkowy ING

[ Edytowane ]

Witam Emotikon: Szczęśliwy

Poszukuje kodu rabatowego na kredyt gotówkowy w ING Emotikon: Szczęśliwy Jeśli ktoś taki posiada, będę wdzięczna za udostępnienie.

Podaje email: x@x

Odpowiedz
0 Lajków
AgataZet
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
15-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (184 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kod rabatowy na kredyt gotówkowy ING

@AgataZet posiadamy kody rabatowe na Ekopożyczkę. Jest to oferta na zakup produktów przyjaznych środowisku takich jak sprzęt AGD klasy A+++, rower, hulajnogi lub inny sprzęt sportowy czy np. panele fotowoltaiczne. Kod promocyjny, to PE200101922. Należy go wpisać w Moje ING uzupełniając wniosek o pożyczkę. Dzięki tej ofercie możesz uzyskać zwrot prowizji. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa-eko

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
154
34
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (111 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana oferty

Czy w takiej sytuacji (gdy kredyt nie został jeszcze zatwierdzony) złożenie kolejnego wniosku (na lepszych warunkach) może się wiązać z mniejszą szansą na uzyskanie kredytu?

24-10-2020
Re.: Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny

Wniosek składaliśmy 18.09. Aktualnie czekamy na wycenę nieruchomości (prawdopodobnie rzeczoznawca był już na miejscu). Po wycenie czekamy na decyzję, wg doradcy kilka dni.

23-10-2020
Re.: Kredyt hipoteczny w ciąży

Byłam w podobnej sytuacji, z tym, że w innym banku, ale doradca powiedział nam że wyliczenia są na dzień składania wniosku.. i tak też było do momentu przeanalizowania zdolności.. później wybraliśmy i...

23-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy