Odpowiedz
Highlighted

Kod rabatowy na kredyt gotówkowy ING

[ Edytowane ]

Witam Emotikon: Szczęśliwy

Poszukuje kodu rabatowego na kredyt gotówkowy w ING Emotikon: Szczęśliwy Jeśli ktoś taki posiada, będę wdzięczna za udostępnienie.

Podaje email: x@x

Odpowiedz
0 Lajków
AgataZet
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
15-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (284 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kod rabatowy na kredyt gotówkowy ING

@AgataZet posiadamy kody rabatowe na Ekopożyczkę. Jest to oferta na zakup produktów przyjaznych środowisku takich jak sprzęt AGD klasy A+++, rower, hulajnogi lub inny sprzęt sportowy czy np. panele fotowoltaiczne. Kod promocyjny, to PE200101922. Należy go wpisać w Moje ING uzupełniając wniosek o pożyczkę. Dzięki tej ofercie możesz uzyskać zwrot prowizji. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa-eko

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
160
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (211 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pieniężnych

@marc_in, bank (nie tylko ING) musi stosować się do obowiązujących przepisów prawa i w tym wypadku chodzi o ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML) i zapewne chod

...

25-11-2020
Re: Wynik wstępnej analizy a drugi wniosek

Przepraszam za tę sytuację Emotikon: Smutny
Rzeczywiście jest tak. że po złożeniu nowego wniosku kolejną decyzję podejmiemy do 21 dni kalendarzowych od złożenia kompletu dokumentów wraz z operatem. Zapewniam, że robi

...

25-11-2020
Re: błąd przetwarzania danych - wpłata BLIK

Prosimy, podaj nam numer zgłoszenia. Przekażemy go do odpowiedniego zespołu z prośbą o jak najszybsze zajęcie się sprawą. 

25-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy