Odpowiedz

Kredyt-dochod powołanie

Witam, jestem nowy na forum, to mój pierwszy post. Cześć wszystkim. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z kredytem kiedy od niedawna jestem powołanym prezesem zarządu-bez umowy. Nie mogłem pogodzić nowych obowiązków z poprzednia praca, więc na razie tylko z tego tytułu dostaje wynagrodzenie. Wypłata jest przelewana na konto w ing-4tys zł. Mam w planach podjęcie dodatkowej pracy, ale poki co nie mogę.
Odpowiedz
0 Lajków
Pancio
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
21-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (627 wyświetleń)

Re: Kredyt-dochod powołanie

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała.

Jeśli posiadasz wynagrodzenie z tytułu posiedzeń Zarządu lub/i Rady Nadzorczej oraz starasz się o pożyczkę gotówkową musisz mieć udokumentowany dochód.

Do analizy bierzemy pod uwagę okres ostatnich 3 miesięcy. 

Jeśli wynagrodzenie z tego tytułu wpływa bezpośrednio na konto do naszego banku od minimum 3 miesięcy, oświadczasz o nim.

W pozostałym przypadku potrzebujemy:
- wypis z KRS spółki 
- zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów lub

- wyciągi z obcego banku za ostatnie 3 miesiące potwierdzające wpływy na rachunek z tytułu osiąganego dochodu.

Z Twojego wpisu wynika, że obecnie nie posiadasz umowy i prawdopodobnie nie otrzymujesz wynagrodzenia od minimum 3 miesięcy. W tej sytuacji, na tej podstawie, nie będziemy mogli zaproponować Ci oferty Emotikon: Smutny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
273
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (565 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zaginione 1000 zł

@Łukasz1 Przepraszam Cię, że tak długo to trwa i nie dotrzymaliśmy terminu. Niestety w tej sytuacji zapewne nie był on zależny jedynie od nas. Proszę, sprawdzaj swoją bankowość na bieżąco. Mam nadziej

...

26-02-2021
Re.: Status wniosku/komplet dokumentów

@m365 no i właśnie mi o to chodziło Emotikon: Szczęśliwy o zrozumienie tematu - dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Ja swoją nieruchomość właśnie finalizuję gotówkowo (mimo wszystko jakoś się zabezpieczyłem) ale będę potrzebował środki na wykończeni

...

26-02-2021
Re.: Status wniosku/komplet dokumentów

@Daro1975 fajnie, że dzielisz się na forum swoją opinią, bo właśnie po to jest forum. Jeśli inne banki mają swoje fora to pewno warto tam też zaglądać, bo nie zawsze jest idealnie. Oczywiście zgadzam ...

26-02-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy