Odpowiedz

Kredyt-dochod powołanie

Witam, jestem nowy na forum, to mój pierwszy post. Cześć wszystkim. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z kredytem kiedy od niedawna jestem powołanym prezesem zarządu-bez umowy. Nie mogłem pogodzić nowych obowiązków z poprzednia praca, więc na razie tylko z tego tytułu dostaje wynagrodzenie. Wypłata jest przelewana na konto w ing-4tys zł. Mam w planach podjęcie dodatkowej pracy, ale poki co nie mogę.
Odpowiedz
0 Lajków
Pancio
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 205 wyświetleń)

Re: Kredyt-dochod powołanie

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała.

Jeśli posiadasz wynagrodzenie z tytułu posiedzeń Zarządu lub/i Rady Nadzorczej oraz starasz się o pożyczkę gotówkową musisz mieć udokumentowany dochód.


Do analizy bierzemy pod uwagę okres ostatnich 3 miesięcy. 

Jeśli wynagrodzenie z tego tytułu wpływa bezpośrednio na konto do naszego banku od minimum 3 miesięcy, oświadczasz o nim.

 

W pozostałym przypadku potrzebujemy:
- wypis z KRS spółki 
- zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów lub

- wyciągi z obcego banku za ostatnie 3 miesiące potwierdzające wpływy na rachunek z tytułu osiąganego dochodu.

 

Z Twojego wpisu wynika, że obecnie nie posiadasz umowy i prawdopodobnie nie otrzymujesz wynagrodzenia od minimum 3 miesięcy. W tej sytuacji, na tej podstawie, nie będziemy mogli zaproponować Ci oferty Emotikon: Smutny

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 143 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Widzę, że w procesie standardowym, dzisiaj są wydawane decyzje ostateczne dla 18.04. Wydaje mi się, że u nas zmiana nastąpiła albo 19 albo 22, więc liczę na to, że lada moment będzie po sprawie. Nasz ...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja kupuje z rynku wtórnego, mam umowę przedwstępną i rezerwacyjną do jutra. Wniosek o kredyt tylko złożony w ING bo doradca mówił „co złego może sie wydarzyć”, płakać się chce.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Otrzymasz decyzję ostateczną bez umowy deweloperskiej? My po wstępnej musieliśmy podpisać i dostarczyć akt notarialny.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy