Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

Kiedy nastąpi zwrot nadpłaty po zamknięciu KK?

Odpowiedz
0 Lajków
JanKowalskiWar
Nowy w branży
Nowy w branży icon
9
0
05-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 251 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kiedy nastąpi zwrot nadpłaty po zamknięciu KK?

Tutaj mogę udzielić Ci jedynie ogólnej informacji. W przypadku, gdy właściciel karty w dniu rozwiązania umowy złoży dyspozycję zwrotu nadpłaconych pieniędzy, zrobimy ich zwrot na wskazane w tej dyspozycji konto w dowolnym banku w Polsce niezwłocznie po zakończeniu cyklu rozliczeniowego, w którym nastąpiło rozwiązanie umowy. W przypadku, gdy właściciel nie złoży takiej dyspozycji, zrobimy zwrot nadpłaconych pieniędzy w terminie do 3 miesięcy od dnia rozwiązania umowy na rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, a w przypadku braku takiego konta, na konto oszczędnościowe właściciela. Jeżeli nie masz u nas konta to zrobimy przeksięgowanie na konto pomocnicze. Szczegółowe informacje związane z zamkniętą przez Ciebie kartą kredytową i nadpłatą, możemy sprawdzić w oddziale, pod numerem 32 357 00 12 lub przez wiadomość/ czat w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
226
57
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 210 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Podejście indywidualne do klienta

Jestem klientem ING od zawsze, w momencie gdy wybierałam bank kierowałam się wizja i tym co na dany moment Bank był w stanie mi zaoferować.
ING jako pierwszy wprowadził wpłatomaty, mógł się pochwalić a...

12-07-2020
Re: konto

ładowanie poszczególnych funkcji aplikacji zależy od jakości Twojego połączenia z internetem oraz dostępnej pamięci (w tym pamięci podręcznej w telefonie) oraz ilości aplikacji, jakie masz otwarte w t

...

12-07-2020
Re: Pobrane środku że odrzucona transakcje blik

W opisanej przez Ciebie sytuacji proszę, żebyś złożył u nas reklamację, z prośbą o sprawdzenie i zwrot pieniędzy. Możesz to zrobić:

  • pisząc na czacie lub wiadomość w Moim ING,
  • dzwoniąc do nas (32 3
...

12-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy