Odpowiedz

Pożyczka a okres

Witam mam takie pytanko mam wzietą pożyczkę w ing na okres 60miesięcy
Jedna rata juz zapłacona druga będzie 10-go
I teraz nasuwa się pytanie czy po tych dwóch ratach pojawi sie dostepny okres pożyczki na 72miesięcy ? Tzn aktualną automatycznie splacić i zostawić tą 72miesięcy.
Wiadomo umowa na czas nieokreślony
Odpowiedz
0 Lajków
Qwerty
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
03-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (923 wyświetleń)

Re.: Pożyczka a okres

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała. Jeśli chcesz skonsolidować swoją pożyczkę i wydłużyć okres spłaty, jest taka możliwość. Wniosek możesz złożyć:
* po zalogowaniu się do swojej bankowości (Oferta ING - do 60 000 zł),
* telefonicznie lub
* w naszym oddziale. 

Decyzję kredytową podejmujemy do 2 dni roboczych. Wtedy otrzymasz informację czy będziemy mogli rozłożyć pożyczkę na okres 72 miesięcy. Życzę pozytywnej decyzji i zachęcam do złożenia wniosku.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
490
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (879 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oczekiwanie na decyzję wstępną kredytu hipotecznego

Yanush jeżeli dostałeś taka informacje z bik o tym że są nowe informacje na Twój temat oznacza, że sprawdzali. Z reguły chwilę po jest decyzja.

17-01-2021
Dobranie kredytu

Witam , wziąłem kredyt hipoteczny na mieszkanie czy istnieje możliwość dobrać do tego kredytu kwotę na garaż ? Czy muszę się starać o oddzielny kredyt

17-01-2021
Wymiana banknotów na większy nominał w oddziale banku.

Witam,

posiadam znaczną ilość oszczędności w banknotach 100zł i chciałbym je wymienić na banknoty o większym nominale np. 200zł lub 500zł. Czy istnieje taka możliwość w oddziale banku, jeśli tak to jak

...

17-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy