Odpowiedz

Hazard.. problemy..

Witam,

 

Jak w temacie, byłem uzależniony powoli dochodzę do siebie i zapisałem się na terapię. Niestety w okresie gdy grałem narobiłem sobie sporych problemów finaansowych.. z dnia na dzień żyję bo żyję, ale zaczynają mnie już prześladować czarne myśli i nie potrafię tego już unieść. Pętla się zaciska.. W ing mam dwie pożyczki jednej do spłaty zostało 9 tys. a drugiej 7 tys. raty łącznie wynoszą 700 zł. i to nie byłoby problemem, ale do tego dochodzi kilka chwilówek i pożyczek w innych bankach..  Mam 22 lata i ciężar z którym sobie nie radzę i do tego brak umowy.. ale w tym samym zakładzie pracuję już od 4 lat.. zarabiam nienajgorzej 2200 "na rękę" dochód wpływa do ing.. Jedynym czego pragnę to konsolidacji z zaciągniecięm dodatkowej gotówki i zostanie z jedną ratą.. 800 do 1200 zł.. Mieszkam cały czas z rodzicami którzy wiedzą o problemie, ale sami nie są wstanie mi pomóc ponieważ niie posiadają stałego dochodu. Czy istnieje jakieś wyjście z tej beznadziejnej sytuacji? Czy tak nieodpowiedzialnej osobie jak ja uda się coś załatwić? NIE MAM JUŻ SIŁY!!

Odpowiedz
0 Lajków
kinneikus
Nowy w branży
Nowy w branży icon
5
0
07-02-2017
Wiadomość 1 z 4 (3 062 wyświetleń)

Re.: Hazard.. problemy..

@kinneikus Oczywiście możemy zaproponować Ci konsolidację zobowiązań w innych bankach i połączenie wszystkich rat w jedną, wygodną dla Ciebie ratę.

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę od 1000 - 160 000 zł na maksymalny okres kredytowania 96 miesięcy.
Nie możemy skonsolidować pożyczek w instytucjach pozabankowych, natomiast kredyty w bankach możesz śmiało połączyć w jedną ratę jeśli są już spłacane od conajmniej 6 miesięcy. 
Maksymalnie możemy połączyć 7 zobowiązań bankowych. Na konsolidację zobowiązań musi być przeznaczone przy takim kredycie minimum 4000 zł.

Dodatkowo możesz dobrać kwotę dla siebie. Ważne jest to, aby 50% wnioskowanej kwoty kredytu było przeznaczone na spłatę zobowiązań w innych bankach.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
33
25-03-2016
Wiadomość 2 z 4 (3 044 wyświetleń)

Re.: Hazard.. problemy..

Oczywiście, piękna regułka.. możemy i damy. Jestem na dnie z którego nie mogę się oderwać.. I oczywiście przy zarobku 2200 gdzie zobowiązania zaciągnąłem na kwotę 3500 tys. / miesięcznie wszystko płacę regularnie.. Jednym słowem jestem w kropce.

Odpowiedz
0 Lajków
kinneikus
Nowy w branży
Nowy w branży icon
5
0
07-02-2017
Wiadomość 3 z 4 (3 041 wyświetleń)

Re.: Hazard.. problemy..

Bank Ci oczywiście nie doradzi jak wyjść z tej sytuacji.

Policz sobie kolego ile w sumie musisz oddać pożyczając gotówkę. Dodaj wszystkie raty, prowizje, opłaty. Może to Ci uświadomi, że przez ostatnie lata znaczną część swoich dochodów podarowałeś bankom i parabankom.

Przede wszystkim przestań żyć na kredyt. Słusznie kombinując z kredytem konsolidacyjnym nawet nie myśl o dodatkowej gotówce.

Policz dobrze koszty kredytu, zwłaszcza w parabankach, kredyt konsolidacyjny przeznacz w całości na spłatę innych, wyżej oprocentowanych zobowiązań. 

Jesli naprawdę chcesz wyjść z zadłużenia to pracuj więcej. Sorry, ale nie da się wyrywać z pętli zadłużenia oglądając telewizję.

Pomyśl, że kilka lat harówki pozwoli Ci wyjść na prostą i to co teraz oddajesz bankom w postaci odsetek zostanie dla rodziny.

 

Z ciekawości sprawdziłem. Provident pożyczkę na 3 miesiące proponuje z RRSO w wysokości ... ponad 500% (pięcset procent).

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
59
35
04-10-2016
Wiadomość 4 z 4 (2 910 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

@maciej44 Decyzję w sprawie Twojego wniosku powinieneś otrzymać na przełomie lutego i marca. Informacje na temat Twojego wniosku i czasu poszczególnych etapów przekaże Ci specjalista u którego składał

...

22-01-2021
Re: Uczestnictwo ING Banku Śląskiego w systemie RRB

Chodzi zapewne o KNF i rekomendacje 6.1 z 2015 roku - można wygooglować szczególy

22-01-2021
Re: Uczestnictwo ING Banku Śląskiego w systemie RRB

, a może chodziło Ci o OGNIVO - http://www.banki.kir.pl/ognivo/

Ewentualnie chodzi o rekomendacje KNF dotycząca bezpieczenstwa tranzakcji płatniczych
https://bankobranie.blogspot.com/2016/07/co-z-tymi-przelewami-weryfikacyjnymi.html?m=1

22-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy