Odpowiedz

Ekopozyczka

Pytanie o fakturę, żeby dostać zwrot prowizji, wystarczy faktura imienna? Nie prowadzę działalności
Odpowiedz
0 Lajków
marew
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-03-2018
Wiadomość 3 z 6 (12 250 wyświetleń)

EkoPozyczka

Mam pytanie dotyczące ekopozyczki.
Wiem, że można otrzymać zwrot prowizji za zakup sprzętu energooszczednego.
Czy kupując np. Zmywarkę za 2tys. zł. Ta prowizja zostanie zwrócona? Czy musi być kwota sprzętu o wiele wyższa?

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
maallyy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-03-2018
Wiadomość 1 z 6 (12 195 wyświetleń)

Re: EkoPozyczka

Ekopożyczkę możesz przeznaczyć na zakup np. zmywarki o klasie energetycznej, co najmniej A+++. Pożyczkę możesz wziąć na kwotę od 1000 zł do wartości zmywarki.

 

Do 3 miesięcy od podpisania umowy o pożyczkę gotówkową trzeba do nas wysłać scan/zdjęcie faktury, w której jako nabywca będzie wskazany Uczestnik Promocji. Faktura musi potwierdzić zakup przez Uczestnika Promocji towaru lub towarów ekologicznych wymienionych w liście zawartej w pkt. 10 regulaminu, w której łączna wartość brutto zakupu tych towarów jest równa lub wyższa od kwoty pożyczki.

 

Po spełnieniu warunków regulaminu nagrodę w wysokości kwoty będącej równowartością pobranej przez nas prowizji wypłacimy do 10–go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapłacisz w terminie i w pełnej wysokości pierwsze trzy raty pożyczki wraz z ubezpieczeniem, na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w naszym banku, który wskażesz do spłaty zaciągniętej pożyczki.

 

Z całym regulaminem możesz zapoznać się na naszej stronie.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (12 136 wyświetleń)

Re: Ekopozyczka

[ Edytowane ]

Tak, wystarczą faktury na osobę prywatną.

Fakturę możesz dostarczyć poprzez formularz dostępny w Moim ING, w sekcji Moje Finanse -> Kredyty -> Pożyczka pieniężna -> Wnioski -> Promocja Ekopożyczka - formularz przystąpienia, najpóźniej do 3 miesięcy od podpisania umowy o pożyczkę.

Więcej znajdziesz w Regulaminie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaS
Były moderator
Były moderator icon
10
2
24-01-2018
Wiadomość 4 z 6 (12 221 wyświetleń)

Ekopozyczka

Witam serdecznie,

 

na fakturze VAT za towar ekologiczny będę ja oraz drugi współwłaściciel nabywanego przedmiotu.

 

Czy to, ze nie jestem jedynym nabywca wskazanym na fakturze VAT nie jest przeciwwskazaniem otrzymania zwrotu prowizji w ramach Ekopozyczki?

Pozdrawiam!! Emotikon: Szczęśliwy

 

 

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
karolinakk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-08-2018
Wiadomość 5 z 6 (8 886 wyświetleń)

Re: Ekopozyczka

Zgodnie z regulaminem należy przedstawić  skan/zdjęcie faktury VAT za zakup, w której nabywca jest jednocześnie kredytobiorcą.

Jeżeli faktura wystawiona jest np. na małżeństwo a pożyczka jest na żonę, to warunek będzie spełniony.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 6 z 6 (8 829 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy