Odpowiedz

zlecenie stałe na nadpłate

witam, czy moze ustawic zlecenie stałe na ,, nadpłate hipoteki'' ? co msc system sam zabiera ratę, wiem że można ręcznie nadpłacić kredyt klikając w systemie (obniża nam to ratę, ewentualnie można udać się do placówki zamawiajac przez infolinie aneks o zmniejszenie rat zamiast obniżania raty) , ale czy można ustawić jakieś zlecenie stałe że stale co msc np, z naszego konta na nadplate idzie jakaś kwota np. 500 zł. poza zwykłą ratą (która przy każdej nadpłacie byłaby mniejsza oczywiście)

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 3 (4 937 wyświetleń)

Re: zlecenie stałe na nadpłate

Ciekawe rozwiązanie, jednak nadpłatę kredytu możesz zlecać tylko samodzielnieEmotikon: Szczęśliwy
Nie możesz ustalić stałego zlecenia na rachunek kredytowy.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 3 (4 846 wyświetleń)

Re.: zlecenie stałe na nadpłate

Hej,

Nie, nie ma takiej możliwości z tego co wiem. I generalnie widziałem już kilka systemów banków (mBank, DNB) i niestety nadpłaty są dalej czynnością półręczną z uwagi na to, że sam kredyt położony jest na osobnym rachunku technicznym, który obsługuje tylko takie dwie metody wpłynięcia środków:
a) Automatyczna spłata z rachunku bieżącego,
b) Nadpłata poprzez ręczną funkcję,
Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 3 z 3 (4 782 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy