Odpowiedz

zdolność kredytowa

Witam,mam pytanie staram się z mężem k kredyt hipoteczny na wykończenie domu ,mamy odpowiedni wkład własny , umowe na prace czas nieokreślony,dochod ok.9000, dwoje dzieci ,rachunek od kilku lat w banku ING , niestety ja mam niski scoring w BIK 67%,mąż napewno powyżej 90czy to przekresla możliwość kredytu hipotecznego (wartość kredytu , który nas interesuje 350000zl)
Odpowiedz
0 Lajków
nanuszka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 351 wyświetleń)

Re: zdolność kredytowa

Miło mi czytać, że nasza oferta spotkała się z waszym zainteresowaniem Emotikon: Szczęśliwy Na podjęcie decyzji kredytowej wpływ ma wiele czynników, nie tylko dochód i punkty w BIK-u. Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, dlatego zachęcam do kontaktu z nami. Telefonicznie będziemy mogli oszacować waszą zdolność kredytową. Kontakt jest możliwy pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 240 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy