Odpowiedz

wypłata drugiej transzy

Witam wszystkich,

Mam pytanie dotyczące drugiej transzy.

Czy aby rozliczyć pierwszą transzę należy być zgodnym z kosztorysem w 100%?

W związku z podwyżką cen materiałów, oraz dodatkowym wkładem w zabezpieczenie przed szkodami górniczymi [wniosek o zwrot kosztów zabezpieczeń jest aktualnie rozważany przez kopalnię], zabraknie nam około 15 tysięcy do zgodności z kosztorysem.

Czy bank może zgodzić się na wypłatę drugiej transzy czy odmówi?

 

Proszę również o informację czym dokładnie są PODŁOŻA w kosztorysie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz
0 Lajków
marta90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (6 073 wyświetleń)

Re: wypłata drugiej transzy

Proszę skontaktuj się z naszym specjalistą w oddziale banku. Sprawdzimy tę możliwość. Proszę prześlij nam dokumenty przez Moje ING - zakładka Moje finanse -> Kredyty i pożyczki (wybór kredytu) -> Wnioski -> Potwierdzenie spełnienia warunków umownych. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (6 028 wyświetleń)

Re: wypłata drugiej transzy

Rozumiem ale to jest możliwe żeby Bank wypłacił czy nie ?
Z powodu tej kopalni
Odpowiedz
0 Lajków
marta90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (6 025 wyświetleń)

Re: wypłata drugiej transzy

Możemy wypłacić drugą transzę, pod warunkiem, że przynajmniej 75% pierwszej transzy zostanie udokumentowane. Jeśli to nie będzie wystarczające do rozliczenia się z tej transzy, możemy przygotować zamienny kosztorys, według którego będziemy się później rozliczać. W tej sprawie proszę się zgłosić do doradcy hipotecznego w oddziale, a przygotujemy inny kosztorys do akceptacji analityka.
Jeśli chodzi o podłoża, to wystarczą wylewki, ewentualnie ogrzewanie podłogowe (jeśli było planowane). Posadzki i podłogi wykończone są w następnym punkcie kosztorysu.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 942 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy