Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

wcześniejsza całkowita spłata kredytu hipotecznego a ubezpieczenia nieruchomości i na życie

Hej,

Mam zamiar spłacić całość kredytu hipotecznego (minęły już ponad 3 lata od momentu przyznania go). Powiązane są z nim ubezpieczenia: Ubezpieczenie na życie Opcja Życie Plus_NN i Mieszkaj bezpiecznie z PZU

Czy po spłacie kredytu ubezpieczenia zniknie też konieczność opłacania tych ubezpieczeń, czy będę musiał je spłacać do momentu rozwiązania umów?

W związku z tym również drugie pytanie - czy rezygnacja z ubezpieczenia jest możliwa w dowolnym momencie, czy tylko w styczniu każdego roku?

Odpowiedz
0 Lajków
Dawid8110
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 684 wyświetleń)

Re: wcześniejsza całkowita spłata kredytu hipotecznego a ubezpieczenia nieruchomości i na życie

@Dawid8110 Twoje ubezpieczenia zamkną się automatycznie w momencie spłaty i zamknięcia kredytu Emotikon: Szczęśliwy Nie musisz nic dodatkowo robić w tym zakresie. 

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
109
20
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 607 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Jestem wściekły na ING !!!

Twierdzą że nie mam żadnej zdolności  do skrócenia okresu kredytu. Wiem że jest to wierutna bzdura bo będę nadpłacał kredyt co miesiąc o 700 zł

07-12-2022
Re.: Jestem wściekły na ING !!!

Takie są zasady w banku, podpisując umowę raczej je zaakceptowałeś. Czy są one słuszne, to inna sprawa. Skróć okres kredytowania tak bardzo, jak możesz, a resztę kwoty ponad wysokość raty nadpłacaj.

07-12-2022
Blokada konta przez brak oświadczenia

Witam,

Czy ktoś z Państwa miał podobną sytuację?

Jestem klientką ING od ponad 15 lat. Od ponad 10 lat na moje konto wpływa wynagrodzenie od tego samego pracodawcy. Z dniem 1 grudnia 2022 roku moje kont

...

06-12-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy