Odpowiedz

transza 2

hej, czy ktoś z forumowiczów wie jakie dokumenty są brane pod uwagę do uruchomienia drugiej transzy?? czy tylko dokumenty postępu budowy, czy znowu będą potrzebne zaświadczenia o zarobkach? pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 655 wyświetleń)

Re.: transza 2

Warunki do spełnienia przed uruchomieniem każdej transzy są opisane w umowie - u mnie jest to załącznik nr 3. 

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 597 wyświetleń)

Re: transza 2

karola130,kolejne transze możesz uruchomić samodzielnie przez bankowość. Informację o dokumentach do uruchomiania transzy znajdziesz w „Załączniku nr 3” do Twojej umowy kredytowej. Jeśli masz do spełniania jakieś warunki - wejdź na szczegóły Twojego kredytu hipotecznego, wybierz "Wnioski”, a następnie "Potwierdzenie spełnienia warunków umownych”. Dodaj pliki (również skany albo zdjęcia) i wyślij. Następnie przejdź w szczegółach Twojego kredytu hipotecznego na "Wnioski”, a następnie "Uruchomienie transzy”. Dyspozycję potwierdzasz kodem autoryzacyjnym.
Po wysłaniu dyspozycji wyślemy Ci potwierdzenie jej przyjęcia do realizacji. W przypadku wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować przez Wiadomości w Moje ING.
Jeśli wszystko będzie w porządku, dyspozycję zrealizujemy do 10 dni kalendarzowych Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 553 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy