Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

"Wakacje kredytowe" - procedura wnioskowania

[ Edytowane ]

Pojawily sie informacje odnosnie procedury wnioskowania o "wakacje kredytowe"

 

https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego

 

w mysl ktorych:

 

"Dla każdego miesiąca zawieszenia musisz złożyć osobny wniosek."

 

Tymczasem zgodnie z ustawa pojedynczy wniosek moze odnosic sie do wielu okresow:

 

"wskazanie wnioskowanego okresu lub okresów zawieszenia spłaty kredytu"

 

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 1 z 6 (37 572 wyświetleń)

Re.: "Wakacje kredytowe" - procedura wnioskowania

A ja mam takie pytanie w nawiązaniu do tego - bo jeżeli jedne wniosek na jeden okres to co im za różnica: 

 

Posiadam dwie nieruchomości - jedna z nich jest aktualnie w sprzedaży, ale nadal w niej mieszkam. Chciałbym skorzystać z wakacji kredytowych do czasu sprzedaży tego mieszkania, a potem przenieść wakacje kredytowe na drugie mieszkanie. 

 

Czy jest taka możliwość? 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
uwielbiamkredyt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-07-2022
Wiadomość 2 z 6 (35 513 wyświetleń)

Re.: "Wakacje kredytowe" - procedura wnioskowania

Witam

ale z tego co widzę wnioski dopiero będzie można składać od 29 lipca przez bankowość internetową? Czy tak?

anebie
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
15-07-2022
Wiadomość 3 z 6 (34 560 wyświetleń)

Re.: "Wakacje kredytowe" - procedura wnioskowania

Czy wnioski o wakacje kredytowe w bankowości elektronicznej będą dostępne wcześniej, czy dopiero ok 29.07? Aktualnie w moim kredycie hipotecznymi w zakładce brak jest takiego wniosku ?
PinkFloyd
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
01-06-2022
Wiadomość 4 z 6 (33 807 wyświetleń)

Re.: "Wakacje kredytowe" - procedura wnioskowania

Ludzie ... od 29 lipca będdzie dostępny wniosek. Ustawa wchodzi po 14 dniach od podpisu Prezydenta. Czemu miałby być wniosek dostępny dzisiaj? Myślcie.

Odpowiedz
0 Lajków
nokitoki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
3
18-07-2022
Wiadomość 5 z 6 (29 541 wyświetleń)

Re.: "Wakacje kredytowe" - procedura wnioskowania

Czyli ing będzie utrudniał korzystanie z wakacji, czy będą jeszcze może jakieś opłaty za każdy wniosek?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 6 (27 337 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy