Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Witam podobno zmienił sie kalkulator zdolności kredytowej ??? Czy z zarobkami 2900 netto miesiecznie za rok 2015 ,40tysięcy oszczędności , wlasna działka wartości około 70tys , małzenstwo z jednym dzieckim i bez zadnych zobowiązań kredytowych ma szanse starac sie o kredyt hipoteczny w kwocie 150.000-200.000 tys na budowe domu ??

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 21 (8 541 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

@maria25 Z informacji, które Pani przekazała wynika, że jest Pani zainteresowana kredytem hipotecznym na budowę domu. Kredytujemy do 80 procent wartości inwestycji. Może Pani rozłożyć w wygodny sposób spłatę kredytu hipotecznego nawet na okres 35 lat, maksymalnie do 70 roku życia głównego kredytobiorcy. Spłata kredytu może nastąpić w ratach równych albo malejących.

Do oceny wstępnej zdolności kredytowej wzięliśmy pod uwagę dane zawarte w Pani wiadomości: dochód miesięczny netto 2900 zł, 3 osoby w gospodarstwie domowym, brak obciążeń kredytowych. Biorąc pod uwagę powyższe dane obecnie nie posiadają Państwo zdolności kredytowej.

W przypadku kwoty kredytu hipotecznego 150000 złotych oraz okresie spłaty 30 lat (raty równe), orientacyjny miesięczny dochód netto powinien wynieść 3800 zł.
W przypadku kwoty kredytu hipotecznego 200000 złotych oraz okresie spłaty 30 lat (raty równe), orientacyjny miesięczny dochód netto powinien wynieść 4000 zł.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 21 (8 450 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Witam. A w takim razie co ze wnioskami złożonymi przed 21 kiedy nikt nie informowal w Banku o zmianach jakie zaistnialy. Czy wnioski beda rozpatrywane wg ,,starych``zasad zdolnosci kredytowej czy wg nowych zasad? Dodam ze wniosek zarejestrowany 15.03 z kompletem dokumentów bezposrednio w Banku.
Odpowiedz
0 Lajków
Coteraz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
29-03-2016
Wiadomość 3 z 21 (8 432 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Witam, też chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie bo czekamy na wycenę mieszkania (dec.wstępna pozytywna) ale musieliśmy dosłać jeden dokument i to niby wiązało się z ponownym przeliczaniem zdolności(podobno). Rozumiem, że w naszym przypadku bedzię to na "starych" zasadach? Wniosek zatwierdzony 19.02.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Prykon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
16-03-2016
Wiadomość 4 z 21 (8 420 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

A jaki dokument miałeś doslac?
Odpowiedz
0 Lajków
Coteraz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
29-03-2016
Wiadomość 5 z 21 (8 417 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Zaświadczenie z zusu z jednego miesiąca i potwierdzenie wpłaty za wycenę
Odpowiedz
0 Lajków
Prykon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
16-03-2016
Wiadomość 6 z 21 (8 411 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Ciekawe co teraz... Powinny byc rozpatrywane wg starych zasad tym bardziej ze gdyby nagla ta zdolnosc sie zmienila to nikt z nas by nie podpisywal umowy przedwstepnej i nie wplacal pieniedzy. Jak sie dowiadywalam niby wnioski przed 21 maja byc rozpatrywane wg starych zasad ale wszystko zalezy od analityka
Odpowiedz
0 Lajków
Coteraz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
29-03-2016
Wiadomość 7 z 21 (8 397 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Śmieszne jest to ze w styczniu mamy zdolnośc na 215tys a w marcu nie mamy zadnej zdolności , a ludzie z gołą d..pa dostaja kredyty których potem nie spłacają .........

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 8 z 21 (8 364 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Mania ty chyba skladalas wniosek z pelna dokumentacja w lutym tak? Wiec powinno byc wg starych zasad
Odpowiedz
0 Lajków
Coteraz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
29-03-2016
Wiadomość 9 z 21 (8 337 wyświetleń)

Re.: pytanie do doradcy lub osoby składajacej wniosek o kredyt od 22 marca

Mi dziś miła Pani na infolinii powiedziała, że wnioski z lutego z wstępną decyzją pozytywną będą rozpatrywane "po staremu". Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Prykon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
16-03-2016
Wiadomość 10 z 21 (8 290 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy