Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

ostateczne spełnienie warunków kredytu

Mam kredyt hipoteczno budowlany, jedna transza, wypłacony rok temu. Kredyt był brany na remont domu: dach, elewacja,wymiana drzwi i okien. Wszystko było dobrze do momentu kiedy należy spelnic ostanie warunki czyli rozliczenie się z prac remontowych. Przesłałam zdjęcia wykonanych prac, przesłałam oświadczenie z rozliczenia się środków a bank domaga się ode mnie jeszcze zawiadomienia o zakończeniu budowy lub decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Jest to niemozliwe ponieważ prace remontowe, które wykonałam nie wymagały pozwoleń ani zgłoszeń zatem nie mogę uzyskać zaświadczenia o pozwoleniu na użytkowanie ponieważ budynek nie był wyłaczony z użytkowania, ja cały czas mieszkam w tym domu.Doradca, która udzielała mi kredytu była miła jak się o niego ubiegałam natomiast teraz nie raczy w niczym pomóc.Na infolinii tłumaczyłam, ze nie moge dostarczyć takiego zaświadczenia ponieważ ja nic nie budowałam to po co miało mi byc jakies pozwolenie to kazli mi sobie iść załatwić moze mi ktos jakieś da!

Odpowiedz
0 Lajków
Morgana1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 036 wyświetleń)

Re: ostateczne spełnienie warunków kredytu

Tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie, żeby to sprawdzić Emotikon: Smutny W tej sprawie proszę o kontakt ze specjalistą, u którego kompletowałaś dokumenty. Jeśli jednak prosimy o dostarczenie dokumentu, obawiam się, że będzie to konieczne. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 889 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy