Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

Wniosek złożony 20listopada Wszystkie dokumenty. Ciągle drugi etap z 6!
Przepada nam termin u firmy budowlanej... !
Lepiej składać gdzie indziej no chyba, że planujecie budowę za rok...
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia43
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-02-2021
Wiadomość 1 z 14 (6 539 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

To chyba musiało być coś nie tak z wnioskiem, bo już dawno powinien być przetworzony, itd. Macie jakąś informację, czemu nadal na etapie 2?

Odpowiedz
0 Lajków
weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 2 z 14 (6 473 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

Ja złożyłam wniosek 21 listopada, decyzja wstępna 8 styczeń, ostateczna 4 luty. Radzę skontaktować się z doradcą u którego był składany wniosek.
Odpowiedz
0 Lajków
Justy__nka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
3
02-02-2021
Wiadomość 3 z 14 (6 385 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

Potwierdzam. Czekałem na decyzje 2 miesiące.

To jakaś kpina tyle czekać na decyzje, w innym Banku dostałem decyzje po 10 dniach!

Szkoda marnować czasu na składanie wniosku w tym Banku.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Lutek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-02-2021
Wiadomość 4 z 14 (6 280 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

Nic. Po dwóch miesiącach przyszło pismo, że mają opóźnienie, przepraszają i już będą się za ten wniosek brać. Dalej cisza i ciągle etap 2.
Dramat.
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia43
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-02-2021
Wiadomość 5 z 14 (6 110 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

To dziwne , wniosek złożyłem 2 tygodnie temu. Analiza dokumentów dawno była, był już rzeczoznawca z banku. Teraz oczekiwanie na podjęcie decyzji.

Oczywiście wniosek składany w banku bezpośrednio, nie przez pseudoradców.

slawrs
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
08-02-2021
Wiadomość 6 z 14 (6 106 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

U nas poszło sprawnie. Wniosek złożony z kompletem dokumentów 13.01.2021, status, że dokumenty są analizowane zmienił się 15.01.2021. Dzisiaj tj. 08.02.2021 dostaliśmy informację o godz 8.30, że sprawdzają nas w BIK-u o godzinie 12.30 decyzja ostateczna. Całość 18 dni roboczych. Oceniamy bardzo pozytywnie

Odpowiedz
0 Lajków
kuba1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
08-02-2021
Wiadomość 7 z 14 (6 008 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

Wniosek złożony 12 listopada, nadal etap 2 !!!! Zamiast raz zobaczyć jakie dokumenty są jeszcze potrzebne, to etapami i kolejne 21 dni terminu. W ten sposób nigdy nie dostaniemy dedycji, a już musieliśmy  2 aneksy do umowy przedwstępnej przygotować. Jestem bardzo rozczarowana. Może ppracownicy są się w stanie ustosunkować ?

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaM1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-02-2021
Wiadomość 8 z 14 (5 994 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

@kuba1 składaliście wniosek bezpośrednio w banku przy przez doradcę kredytowego ?

Dopytuję bo dziwi mnie, że wniosek 15 stycznia zmienił się na etap 2 (analiza dokumentów), a według strony (https://www.ing.pl/partner/hipoteka/proces-kredytowy) wydawane są decyzje wstępne dla wniosków które weszły na etap drugi 11 stycznia.

W każdym razie super że poszło Wam tak szybko, mam nadzieje pozytywna decyzja Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
maciej44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-01-2021
Wiadomość 9 z 14 (5 901 wyświetleń)

Re.: Nie bierzcie tu kredytu! Prędzej dostaniecie spadek od ciotki z Ameryki niż decyzje

10.01.2021 kontakt z pracownikiem banku za pomocą infolini dokumenty przesłane 12.01.2021 a 13.01.2021 przekazane do procesu. Operat szacunkowy zlecony przed złożeniem wniosku we własnym zakresie. Dzisiaj przeszliśmy z punktu 2 analiza dokumentów bezpośrednio do punku 6 decyzja ostateczna
kuba1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
08-02-2021
Wiadomość 10 z 14 (5 863 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy