Odpowiedz

odmowna decyzja

Witam,

Dostaliśmy z mężem odmowną decyzję kredytową - powód działka częściowo rolna oraz umowa o pracę męża do września tego roku. Dodam, że moje zarobki są wyższe od zarobków męża i ja mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Działę budowlaną już podzieliliśmy i nie jest już rolna. Czy w związku z tym, możemy ponownie złożyć wniosek o kredyt, czy jesteśmy już dla banku na straconej pozycji?

Odpowiedz
0 Lajków
tymianek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 501 wyświetleń)

Re: odmowna decyzja

Jeśli nowo wydzielona działka ma powierzchnię do 3000 mkw, to będziemy mogli ponownie przeanalizować taki wniosek. Jeśli na podstawie Twojego dochodu okaże się, że jest możliwość otrzymania interesującej Was kwoty, to możecie złożyć nowy wniosek o przyznanie kredytu.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 453 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy