Odpowiedz

odmowna decyzja

Witam,

Dostaliśmy z mężem odmowną decyzję kredytową - powód działka częściowo rolna oraz umowa o pracę męża do września tego roku. Dodam, że moje zarobki są wyższe od zarobków męża i ja mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Działę budowlaną już podzieliliśmy i nie jest już rolna. Czy w związku z tym, możemy ponownie złożyć wniosek o kredyt, czy jesteśmy już dla banku na straconej pozycji?

Odpowiedz
0 Lajków
tymianek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 506 wyświetleń)

Re: odmowna decyzja

Jeśli nowo wydzielona działka ma powierzchnię do 3000 mkw, to będziemy mogli ponownie przeanalizować taki wniosek. Jeśli na podstawie Twojego dochodu okaże się, że jest możliwość otrzymania interesującej Was kwoty, to możecie złożyć nowy wniosek o przyznanie kredytu.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 458 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy