Odpowiedz

nieuczciwe praktyki ING

Zaczne od opisu żeby było wiadomo o co chodzi a więc:

Gdy staraliśmy się o kredyt i stworzyliśmy operat szacunkowy, staraliśmy się o 200tyś zł bank po wyliczeniu "wymusił" poprzez przeciaganie termniu (tak wiem, wcale nie musiałem brac jak dawali) kredyt  wg. nich w kwocie potrzebnej na ukonczenie o prawie 100tyś więcej których defacto nie chieliśmy wiec umówiliśmy na umowie transze 3 szt (na wiecej nie chieli rozbic juz przy tworzeniu umowy, no ale nie tak mialo byc)drobna kwota do zakupu i dwie duze na wykończenie , ale druga duza lub jak kto woli trzecią transze chcielismy rozbic na mniejsze kwoty stosowne do potrzeb, a tu dzisiaj nie chcacy (bo pani sama nie zaczela tematu tak na wyjsciu zapytalem co i ajk dalej a ona mi to)dowiaduje sie w banku że od 30.04 nie bedzie takiej możliwości bo takie dostali instrukcje i ich to nie interesuje a pani która przed podpisaniem umowu po stopach by całowała teraz stwierdziła że cyt: " najwyżej nie uruchomicie tej transzy i postaracie sie o kredy na dokonczenie gdzieś indziej bo ona ma takie instrukcje ", ona nie da mi nic na piśmie o tym że ustalenia wcześniej były inne powiedziała że co najwyżej wspomni iż takie rozmowy były, no ale na to peności nie mam. 

Teraz nie bardzo wiem jak na to wszystko patrzeć czy rozwiązywać kredyt za wczasu czy liczyć że super przemiła pani wstawi się nadstwiając karku...!!! MASAKRA

NIE POLECAM!

Odpowiedz
0 Lajków
tsp
tsp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 672 wyświetleń)

Re.: nieuczciwe praktyki ING

Forum nie jest kanałem szyfrowanym, dlatego nie mogę odnieść się bezpośrednio do opisanej sytuacji. Proszę o przesłanie wiadomości po zalogowaniu się do swojej usługi ING BankOnLine (Moje ING) bądź kontakt pod numerem 32 357 00 57. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (6 584 wyświetleń)

Re.: nieuczciwe praktyki ING

Wniosek w ING - totalna porażka - wnioske o kredyt złożony 13 kwietnia 2016, 24 maja wniosek odrzucony bo "W świetle nowych przepisów prawa dotyczących nieruchomości rolnych , Bank nie może dostatecznie zabezpieczyć się na zaproponowanej przez Państwa nieruchomości, dlatego musi odmówić udzielenia kredytu." Działka - wartość 500 tys nasz wkład w budowę 250 tys, chcieliśmy kredyt 350 tys. Bank kompromituje się takimi decyzjami. Przenosimy się z tego banku, wstyd mieć w nim konto.

Odpowiedz
0 Lajków
emikor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-05-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 199 wyświetleń)

Re.: nieuczciwe praktyki ING

Podziekuj PiS owi. To oni ustanowili zakaz handlu gruntami rolnymi. A jak bank po windykacji nie będzie mógł sprzedać nieruchomości i odzyskać pieniędzy to na kij im takie zabezpieczenie
Odpowiedz
0 Lajków
esselite
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
3
24-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (5 216 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy