Odpowiedz

kredytowanie bliźniaka

Chciałam zapytać -czy możliwe jest otrzymanie kredytu hipotecznego na dokończenie budowy bliźniaka (mam dwoje dzieci-z myślą o nich powstaje bliźniak)Aktualna wartość budowy wraz z działką to ok.850 000zł-staram się o 200 000zł.

Czy fakt ,że jest to "bliźniak",a nie jeden dom o większym metrażu będzie miało jakieś znaczenie?

 

Odpowiedz
0 Lajków
krystyna6812
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-11-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 718 wyświetleń)

Re.: kredytowanie bliźniaka

Oczywiście możesz się starać o kredyt hipoteczny. Decyzję podejmiemy m.in. w oparciu o zdolność kredytową. Proponuję kontakt pod numerem 32 357 00 57. Obliczymy wstępnie zdolność i przede wszystkim zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Rodzaj zabudowy nie decyduje o naszej ofercie.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 636 wyświetleń)

Re.: kredytowanie bliźniaka

Dziękuję za odpowiedź.Ale z przykrością stwierdzam,że niestety Bank ING pomimo zdolności kredytowej nie chciał udzielić mi kredytu uzasadniając dość pokrętnie,że problemem jest to ,że buduję właśnie bliźniaka.Podobno jest obawa,że  mogę sprzedać połowę bliźniaka.W ten sam sposób można stwierdzić,że kredytobiorca może sprzedać również dom jednorodzinny.Dodatkowo do tej pory bank nie udzielił ostatecznej odpowiedzi (wniosek składałam 15.09.2016r)W związku z tym rozpoczęłam starania o kredyt hipoteczny w innym banku.Szkoda,że analityk ,który analizował moje dokumenty podszedł tak nieprofesjonalnie do mojego wniosku.Myślę,że miałam wyjatkowego pecha-gdyby to trafiło do innej osoby myślę,że finalizowałabym teraz sprawę mojego kredytu.

Odpowiedz
0 Lajków
krystyna6812
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-11-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 592 wyświetleń)

Re.: kredytowanie bliźniaka

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Na podstawie informacji przekazanych tym kanałem nie jesteśmy w stanie odnieść się do sytuacji. Proponuję kontakt z doradcą u którego był składany wniosek hipoteczny lub złożenie reklamacji.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 552 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy