Odpowiedz

Opcja Życie Plus - Kontynuacja

Witam, 

w styczniu podpisywałem umowę o kredyt hipoteczny. Wraz z nią podpisałem również umowę o ubezpieczenie Opcja Życie Plus. Według zapisów w umowie okres polisowy kończy się w gdudniu. Czy ubezpieczenie jest przedłużane automatycznie czy trzeba złożyć wniosek o jego kontynuacje?

Odpowiedz
0 Lajków
pelek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 906 wyświetleń)

Re.: Opcja Życie Plus - Kontynuacja

Towarzystwo ubezpieczeniowe zobowiązane jest do przesyłania, co roku takich informacji. Ubezpieczenie się odnowi o ile nie zostanie przez Ciebie wypowiedziane.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 892 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
rozliczenie pow. kupionego mieszkania

Dzień dobry,

od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope

...

16-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?

16-01-2026
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Cześć, 

W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat? 

15-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy