Odpowiedz

kredyt hipoteczny

Dzień dobry wszystkim,

Planuję w ciągu najbliższych tygodni starać się o kredyt hipoteczny na budowę domu, częsciowo systemem gospodarczym.  W ING konto od wielu lat ma mąż (ja PKO też od wielu).  Czy dla 44 i 42 latki ING to dobry wybór? Oboje mamy umowy na czas nieokreślony (budżetówka). Jak z transzami i jak z czasem oczekiwania na decyzję i uruchomienie transz?

 

pozdrawiam

Bianka 

Odpowiedz
0 Lajków
bianka35
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
09-06-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 137 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny udzielamy na dogodnych warunkach. Okres kredytowania wynosi do 35 lat maksymalnie do 70 roku życia głównego kredytobiorcy, a spłata kredytu może nastąpić w ratach równych albo malejących. Obecnie czas oczekiwania na ostateczną decyzję to około 14 dni roboczych. Minimalna kwota wypłacanej transzy to 10 tysięcy, maksymalna zależy od Twojej inwestycji. Za uruchomienie transz nie pobieramy dodatkowych opłat.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (6 029 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny

Dzień dobry,

dziękuję za odpowiedź. 

pozdrawiam

Bianka 

 

Odpowiedz
0 Lajków
bianka35
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
09-06-2016
Wiadomość 3 z 3 (5 884 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy