Odpowiedz

kredyt hipoteczny

Dzień dobry wszystkim,

Planuję w ciągu najbliższych tygodni starać się o kredyt hipoteczny na budowę domu, częsciowo systemem gospodarczym.  W ING konto od wielu lat ma mąż (ja PKO też od wielu).  Czy dla 44 i 42 latki ING to dobry wybór? Oboje mamy umowy na czas nieokreślony (budżetówka). Jak z transzami i jak z czasem oczekiwania na decyzję i uruchomienie transz?

 

pozdrawiam

Bianka 

Odpowiedz
0 Lajków
bianka35
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
09-06-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 162 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny udzielamy na dogodnych warunkach. Okres kredytowania wynosi do 35 lat maksymalnie do 70 roku życia głównego kredytobiorcy, a spłata kredytu może nastąpić w ratach równych albo malejących. Obecnie czas oczekiwania na ostateczną decyzję to około 14 dni roboczych. Minimalna kwota wypłacanej transzy to 10 tysięcy, maksymalna zależy od Twojej inwestycji. Za uruchomienie transz nie pobieramy dodatkowych opłat.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (6 054 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny

Dzień dobry,

dziękuję za odpowiedź. 

pozdrawiam

Bianka 

 

Odpowiedz
0 Lajków
bianka35
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
09-06-2016
Wiadomość 3 z 3 (5 909 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy