Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

kredyt hipoteczny - zwiększenie kwoty kredytu

Witam,

 

Posiadam kredyt hipoteczny na budowę domu, wniosek był składany przez doradcę który namieszał w kosztorysie, jako że nie otrzymałem wnioskowanej kwoty kredytu ze względu na zbyt niską wartość nieruchomości po zakończeniu budowy, dostałem kredyt jaki maksymalnie dał mi bank.

Czy istnieje możliwośc dobrania kredytu hipotecznego pod hipotekę użyczonego mieszkania lub po zrobieniu darowizny, udziału w tym mieszkaniu?

Kredyt jest potrzebny na dokończenie budowy, kwota kredytu którą dostałem od banku wystarczyła na budowę domu w stanie deweloperskim.

Odpowiedz
0 Lajków
uszatkov
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
23-04-2020
Wiadomość 1 z 6 (3 930 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - zwiększenie kwoty kredytu

W opisanej przez Ciebie sytuacji, możesz złożyć wniosek o podwyższenie kwoty kredytu. Jeśli będzie taka możliwość, uruchomimy dodatkową kwotę kredytu. Trzymam kciuki, żeby tak było Emotikon: Szczęśliwy

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 6 (3 868 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - zwiększenie kwoty kredytu

Chciałbym podwyższyć kwotę kredytu, czy jest możliwość zabezpieczenia kredytu hipoteka mieszkania?
Odpowiedz
0 Lajków
uszatkov
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
23-04-2020
Wiadomość 3 z 6 (3 776 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - zwiększenie kwoty kredytu

@uszatkov czy możesz rozwinąć swoją myśl? Co konkretnie chciałbyś zrobić? 🧐

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (3 729 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - zwiększenie kwoty kredytu

potrzebuje kredyt na wykonczenie domu (hipoteka na rzecz banku)

zabezpieczeniem ma być mieszkanie

Odpowiedz
0 Lajków
uszatkov
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
23-04-2020
Wiadomość 5 z 6 (3 646 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - zwiększenie kwoty kredytu

@uszatkov Jeśli potrzebujesz pieniędzy na wykończenie domu i w związku z tym chcesz zwiększyć swój kredyt, wystarczy, że złożysz odpowiedni wniosek. Sprawdzimy czy będzie taka możliwość. Dodatkowe pieniądze uruchomimy po podpisaniu aneksu do umowy. Nie będziemy do tego potrzebowali dodatkowego zabezpieczenia. 
Możesz też złożyć wniosek o pożyczkę hipoteczną, której zabezpieczeniem będzie twoje mieszkanie. pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel np. na wykończenie domu.  
Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, zapraszam Cię do kontaktu z naszą infolinią hipoteczną pod numerem 32 357 00 57 lub na czacie po zalogowaniu się do swojej bankowości   


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 6 z 6 (3 635 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy