Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

kredyt hipoteczny podpisanie umowy

Mam pytanie odnośnie podpisania umowy kredytowej, spotkanie w banku mam umówione w na 1.04 lecz z nowymi zaleceniami władz odnośnie pozostawania w domach i nie obejmowania tej sytuacji " sytuacja życiową" mam pytanie czy termin od wydania decyzji do podpisania ktory wynosi 30 dni ulega wydłużeniu z powodu tej okoliczności czy zostaje taki sam przez co nie dam rady podpusac w czasie papierów
Odpowiedz
0 Lajków
Romek11
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
25-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (536 wyświetleń)
Highlighted

Re: kredyt hipoteczny podpisanie umowy

Wprowadzone ograniczenie wyjść nie dotyczy banków. Jeśli termin podpisania umowy mija 1 kwietnia, w tym dniu najpóźniej powinieneś ją podpisać. Jeśli tego nie zrobisz będzie konieczność złożenia nowego wniosku o kredyt hipoteczny.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
217
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (454 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wkład wlasny

Cześć,

Koszt zakupionego projektu to Twój wkład własny w inwestycje/budowę, zostanie doliczony do kosztorysu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją

...

14-07-2020
Re.: Pożyczka gotówkowa a umowa

Ach, i drugie pytanie. Czy jestem w stanie podpisać umowę na wyspie ING, która posiada tylko obsługę express czy muszę się wybrać do oddziału stacjonarnego?

14-07-2020
Pożyczka gotówkowa a umowa

Hej, właśnie na moim ING dostałam pozytywną decyzję kredytową. Zaproszono mnie do zabrania kilku dokumentów i podpisania umowy w oddziale. No i właśnie - nie da się tego zrobić online przez profil zau...

14-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy