Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

kredyt hipoteczny podpisanie umowy

Mam pytanie odnośnie podpisania umowy kredytowej, spotkanie w banku mam umówione w na 1.04 lecz z nowymi zaleceniami władz odnośnie pozostawania w domach i nie obejmowania tej sytuacji " sytuacja życiową" mam pytanie czy termin od wydania decyzji do podpisania ktory wynosi 30 dni ulega wydłużeniu z powodu tej okoliczności czy zostaje taki sam przez co nie dam rady podpusac w czasie papierów
Odpowiedz
0 Lajków
Romek11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 778 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny podpisanie umowy

Wprowadzone ograniczenie wyjść nie dotyczy banków. Jeśli termin podpisania umowy mija 1 kwietnia, w tym dniu najpóźniej powinieneś ją podpisać. Jeśli tego nie zrobisz będzie konieczność złożenia nowego wniosku o kredyt hipoteczny.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 696 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy