Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

kredyt hipoteczny - czas oczekiwania

Dzień dobry, 

 

Złożyliśmy z mężem wniosek o kredyt hipoteczny - 28.10. Dostarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty w 1 kroku i nadal jesteśmy na etapie "analizujemy dokumenty" (2 z 6). 26.11 status wniosku zmienił się na oczekiwanie na skompletowanie dokumentów i poproszono nas o dostarczenie PIT za 2019. Pit był oczywiście dostarczony za pierwszym razem... Dokładnie ten sam dokument wysłaliśmy ponownie i nadal czekamy. W mojej ocenie jest to działanie celowe dla wydłużenia terminu. Nie możemy dłużej czekać. Mamy zdolność kredytową na dużo większa kwotę, oferta ING jest dobra, ale musimy zmienić bank. Czas oczekiwania na decyzję, jakiekolwiek działania - trwają zbyt długo. 

 

Z pozdrowieniami

 

Magda 

Odpowiedz
0 Lajków
Magda_sz88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 205 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - czas oczekiwania

@Magda_sz88 Przykro mi, że chcesz podjąć taką decyzję Emotikon: Smutny Zachęcam do kontaktu ze specjalistą, u którego kompletowałaś dokumenty. Sprawdzi co dzieje się z Twoim wnioskiem. Mam nadzieję, że uda się szybko załatwić sprawę. 

 -----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
553
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 089 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Oświadczenie o ustanowieniu hipoteki na rzecz banku

Zaświadczenie o udzieleniu kredytu hipotecznego otrzymasz tylko na spotkaniu przy podpisaniu umowy kredytowej. Dla inwestycji deweloperskich możesz je otrzymać dopiero po nadaniu docelowego adresu nie

...

22-07-2024
Re.: Godziny otwarcia placówek

W ostatnich latach 3-krotnie wpłacałem gotówkę w wpłatomatach w Katowicach i Częstochowie. I 3-krotnie wpłatomaty połykały część gotówki i ... przestały działać. Godziny oczekiwań na rozwiązanie probl

...

22-07-2024
Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Ale czemu masz z czegoś rezygnować? Używasz tej aplikacji którą w danej chwili otworzysz i tyle.

Różnice w miejscach będą ponieważ mPay to mPay, a ING korzysta z usług Mobilet.

21-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy