Odpowiedz

kredyt hipoteczny - czas oczekiwania

Dzień dobry, 

 

Złożyliśmy z mężem wniosek o kredyt hipoteczny - 28.10. Dostarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty w 1 kroku i nadal jesteśmy na etapie "analizujemy dokumenty" (2 z 6). 26.11 status wniosku zmienił się na oczekiwanie na skompletowanie dokumentów i poproszono nas o dostarczenie PIT za 2019. Pit był oczywiście dostarczony za pierwszym razem... Dokładnie ten sam dokument wysłaliśmy ponownie i nadal czekamy. W mojej ocenie jest to działanie celowe dla wydłużenia terminu. Nie możemy dłużej czekać. Mamy zdolność kredytową na dużo większa kwotę, oferta ING jest dobra, ale musimy zmienić bank. Czas oczekiwania na decyzję, jakiekolwiek działania - trwają zbyt długo. 

 

Z pozdrowieniami

 

Magda 

Odpowiedz
0 Lajków
Magda_sz88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 863 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - czas oczekiwania

@Magda_sz88 Przykro mi, że chcesz podjąć taką decyzję Emotikon: Smutny Zachęcam do kontaktu ze specjalistą, u którego kompletowałaś dokumenty. Sprawdzi co dzieje się z Twoim wnioskiem. Mam nadzieję, że uda się szybko załatwić sprawę. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
504
115
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Re: Re.: Problem z logowaniem

Pracujemy nad rozwiązaniem tego błędu. Przepraszamy za tę sytuację. Rozwiązaniem, jakie możemy podpowiedzieć, do czasu wyeliminowania błędu jest korzystanie z opcji logowania za pomocą PIN-u oraz kluc

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy