Odpowiedz

kredyt hipoteczny - czas oczekiwania

Dzień dobry, 

 

Złożyliśmy z mężem wniosek o kredyt hipoteczny - 28.10. Dostarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty w 1 kroku i nadal jesteśmy na etapie "analizujemy dokumenty" (2 z 6). 26.11 status wniosku zmienił się na oczekiwanie na skompletowanie dokumentów i poproszono nas o dostarczenie PIT za 2019. Pit był oczywiście dostarczony za pierwszym razem... Dokładnie ten sam dokument wysłaliśmy ponownie i nadal czekamy. W mojej ocenie jest to działanie celowe dla wydłużenia terminu. Nie możemy dłużej czekać. Mamy zdolność kredytową na dużo większa kwotę, oferta ING jest dobra, ale musimy zmienić bank. Czas oczekiwania na decyzję, jakiekolwiek działania - trwają zbyt długo. 

 

Z pozdrowieniami

 

Magda 

Odpowiedz
0 Lajków
Magda_sz88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 018 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny - czas oczekiwania

@Magda_sz88 Przykro mi, że chcesz podjąć taką decyzję Emotikon: Smutny Zachęcam do kontaktu ze specjalistą, u którego kompletowałaś dokumenty. Sprawdzi co dzieje się z Twoim wnioskiem. Mam nadzieję, że uda się szybko załatwić sprawę. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 902 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy