Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

kredyt hipoteczny analiza finansowa

Witam. Czy jest możliwość złożenia tylko dokumentów finansowych (zaświadczenia o zarobkach) oraz ogólnej informacji o planowanej inwestycji:  wartość nieruchomości, kwota wkładu własnego, kwota kredytu aby otrzymać WSTĘPNĄ decyzję? 

 

I czy jako wkład własny bank uzna mieszkanie spółdzielczo własnościowe ( ale nie do upłynnienia, tylko jako dodatkowe zabezpieczenie czyli zabezpieczenie na działce+budowany dom i mieszkanie) czy też trzeba mieć gotówkowy wkład własny?

 

Pozdrawiam!

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
yola
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-10-2020
Wiadomość 1 z 5 (2 939 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny analiza finansowa

Cześć, niestety nie ma takiej możliwości. Oczywiście możesz iść do doradcy i porozmawiać na temat kredytu, zrobi wstępną analizę i sprawdzi zdolność kredytową, ale nie będzie to wstępna decyzja tylko symulacja. 

Dopiero kompletny wniosek wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami trafia do analizy gdzie wydawana jest decyzja wstępna lub ostateczna jeśli będzie taka możliwość.

Deatherock
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
3
19-01-2018
Wiadomość 2 z 5 (2 896 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny analiza finansowa

Jeśli składasz wniosek o kredyt hipoteczny prosimy Cię o dostarczenie kompletu dokumentów. Łącznie z dokumentami o nieruchomości. 
W temacie wkładu własnego, nie akceptujemy wkładu własnego zabezpieczonego na innej nieruchomości.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (2 829 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny analiza finansowa

a ing wydaje promesę kredytu hipotecznego? i jakie dok trzeba?

Odpowiedz
0 Lajków
yola
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-10-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 701 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny analiza finansowa

Nie wydajemy takiej promesy. Aby złożyć u nas wniosek, powinnaś mieć wybraną już nieruchomość i ustaloną cenę.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (2 637 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy