Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

kredyt hipoteczny, a praca zagranicą

Nowy rok, nowe postanowienia, nowe decyzje...

Tak też jest i u nas.. razem z żoną zastanawiamy się nad zakupem domu do remontu. Pracuje od 9 lat zagranicą (), posiadam stały kontrakt na czas nieokreślony, umowa została przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego.

Czy w obecnym roku 2024 istnieje możliwość nabycia kredytu hipotecznego w €/PLN na zakup domu i jego remont ?

Odpowiedz
0 Lajków
FrankSinatra
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-01-2024
Wiadomość 1 z 2 (3 199 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny, a praca zagranicą

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 


Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 

 

Przed spotkaniem zapraszamy do sprawdzenia maksymalnej możliwej kwoty kredytu na naszej stronie www.ing.pl , w zakładce Kredyty i pożyczki, wybierając Kredyt hipoteczny, a potem Oblicz ratę i zdolność kredytową.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
261
53
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

W tej sprawie prosimy o kontakt z naszymi ekspertami hipotecznymi. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipoteczny

...

22-08-2026
Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

Witam, otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING na dom, powiązany z projektem o konstrukcji murowanej. Lecz chcemy by powstał w technologii szkieletowej, kosztorys pozostaje ten sam.
Co do pozwolenia na bu
...

22-08-2026
Re: Re.: Aneks do umowy

Chcielibyśmy tutaj pomóc, jednak potrzebujemy zweryfikować informacje zawarte w Twojej umowie. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane - na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipote

...

21-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy