04-09-2017 12:36
Czy podpisując umowę o pracę ze słowacką firmą, na warunkach slowackich, czas nie okreslony mam szansę na zakup
mieszkania lub małego domu?
Pytanie to kieruję najchętniej do osób pracujących z zagraniczna firmą, którzy starali sie o kredyt w ING
bo w banku to od kilku lat zapewnienia ble..ble..
a polskie firmy w tym czasie zmieniaja ciagle smieciowe umowy i ciągle od nowa trzeba czekac az upłynie rok wpływów, albo az łaskawie firma zmieni walute na zloty i znow zmienią umowe, warunki i tak w kółko.Dla banku nie liczą sie kilkuletnie wpływy tylko ciagle sie doszukują.
A więc moje pytanie czy majac zarobek w euro ze składkami, ubezpieczeniem itp w firmie słowackiej mam sznse kupic dom z pomocą banku? czy lepiej zmienic bank i zamieszkac w innym kraju?
11-09-2017 08:24
Nie udzielamy kredytu hipotecznego w przypadku uzyskiwania dochodu za granicą. Natomiast możemy zaproponować pożyczkę gotówkową. Maksymalna kwota takiej pożyczki może wynieść do 160000 zł, a okres kredytowania - 96 miesięcy.
Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl
... 06-12-2025Trudno nam się tutaj odnieść do Twojej sprawy. Natomiast jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to możesz się od niej odwołać. Możesz też napisać do nas na czacie, po zalogowaniu w Moim I
... 06-12-2025Trafiłem na ten temat w "społeczności ING " bo szukam rozwiązania problemu . Też spotkała mnie blokada konta przez brak oświadczenia. Zablokowane konto - na początku to się z tego śmiałem ale teraz
... 06-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |