Odpowiedz

kolejna transza

Pytanie do MODERATORA

mam pytanie dotyczące wypłaty drugiej transzy... co np. jesli jeden z kredytobiorców straci pracę, albo np. umrze? nigdzie nie znalazłam odpowiedzi, a ciekawia mnie te dwa zagadnienia? co wtedy z wypłata drugiej transzy? czy jest normalnie wypłacona bo jakby nie było bez drugiej transzy nie możemy skończyć pewnego etapu budowy czy jest wstrzymana? i to samo z ewentualną utrata pracy przez jednego z kredytobiorców pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 663 wyświetleń)

Re: kolejna transza

Wypłatę transzy może zgłosić jeden z kredytobiorców. Każdorazowo o wszystkich zmianach powinniście nas poinformować. Jeśli nastąpi zgon jednego z kredytobiorców, należy to zgłosić w naszym oddziale. W przypadku utraty pracy wystarczy, że skontaktujesz się z nami w tej sprawie na czacie w Moim ING.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 3 (1 570 wyświetleń)

Re: kolejna transza

Oczywiście pytam czysto teoretycznie. Na szczęście nic złego się u mnie nie wydarzyło, ale byłam ciekawa jak to wygląda. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 3 z 3 (1 558 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy