Odpowiedz

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@Burbery

 

Nie, jeszcze nie mam ostatecznej decyzji. Według mojego doradcy, są spore szanse, że przed końcem tego tygodnia będzie. Zobaczymy. Emotikon: Szczęśliwy

 

Dziś mija 28 dzień roboczy od rejestracji wniosku w centrali. 

Odpowiedz
0 Lajków
wgs
wgs
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
18-02-2016
Wiadomość 21 z 39 (18 805 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@wgs dzięki za odpowiedź, czyli od wizyty rzeczoznawcy minęło 7 dni tak? Daj mi proszę znać kiedy dostaniesz decyzję ostateczną czekam na każdą informację!

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 22 z 39 (18 793 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

Hej, u nas rzeczoznawca był 7.03 i dalej czekamy na decyzje ostateczną..

 

Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 23 z 39 (18 676 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

My decyzję ostateczną otrzymalismy 14 dni roboczych od przekazania wyceny pezez rzeczoznawce
Odpowiedz
0 Lajków
anrzejg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
09-03-2016
Wiadomość 24 z 39 (18 661 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

Mi mówiono, że od decyzji wstępnej będzie wycena w ciągu 5 dni roboczych od przelania 350 złotych (o ile wyślemy dowód wpłaty rano).

Potem , że decyzja ostateczna będzie 5 dni od wpłynięcia operatu z wyceny.

 

Prawda była jednak taka, że dopiero po 4 dniach od naszej wpłaty zlecono wycenę. Natomiast dopiero 5 dni po wycenie zarejestrowano wniosek do decyzji ostatecznej (pomimo że wycena wpłynęła do banku następnego dnia po jej zrobieniu)!

 

Generalnie, same te dwie sprawy wygenerowały u nas 6 dni roboczych opóźnienia, pomimo że w tym czasie z wnioskami nic się nie działo (ani nie były analizowane, ani nawet nie czekały w kolejce). 

 

Życzę cierpliwości 

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 25 z 39 (18 653 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@Burbery masz już decyzję ostateczną?
Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 26 z 39 (18 643 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@eewwllaa Cooo ty, nie mam, dopiero dziś zarejestrowali w kolejce w oczekiwaniu na decyzję ostateczną ;( (wstępna była 8 marca)

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 27 z 39 (18 640 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

Czyli teraz kolejne 5 dni czekania.. o ile faktycznie się wyrobią... No nic musimy czekać.. daj znać jak będziesz coś wiedzieć. Ja liczyłam, że przed świętami podpisze umowę a widzę, że pewnie nawet decyzji ostatecznej nie będzie...
Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 28 z 39 (18 635 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@eewwllaa Jasne dam Ci znać, teoretycznie do 30go powinna u mnie decyzja być, jest nerwowo bo umowę przedwstępną mam do 31.... .

A od kiedy Twój wniosek jest w kolejce do decyzji ostatecznej? 

Daj mi znać jak będzie coś u Ciebie wiadomo Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 29 z 39 (18 629 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@ Burbery nie mam pojęcia od kiedy, bo tego mi nie powiedziano. W pt 18.03 dostarczyłam dokument ostatni, który zażądał analityk od decyzji ostatecznej, a w pn 21.03 ten dokument został wysłany z oddziału do analityka.
U nas też nerwowo jest, bo sprzedająca ciśnie nas bardzo, a my nic nie możemy przyspieszyć przecież...

Pewnie, że dam znać Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 30 z 39 (18 606 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Tragiczna jakość obsługi

Specjaliści w placówkach mogą prowadzić także rozmowy telefoniczne lub wideo z klientami. Dlatego nie zawsze klienci są widoczni w placówce, a są obsługiwani. Może być sytuacja, że specjaliści mają ko

...

15-06-2026
naliczani odsetek OKO Bonus

Witam

Mam pytanie w kwestii sposobu naliczani odsetek w Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Czy w przypadku wypłaty części środków na 2-3 dni, stracę naliczanie promocyjnych odsetek tylko na ten ok

...

15-06-2026
Re: Odbiorcy przelewu na telefon blik

Lista z blika się nie aktualizuje i jest rozbieżna z listą kontaktów, mimo ,że przelewam na telefon blik za każdym razem wpisuję ręcznie telefon i imię odbiorcy.

15-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy