Odpowiedz

czasy procesowe

Dzień dobry.

Kolejny raz ING wydłużył czas analizy wniosków. Tym razem z 19 do 24 dni!. Ja wszystko rozumiem,że duzo wniosków, że pandemia, ze nie wiadomo co jeszczeale przeciez nikt nie składa wniosku o kredyt dla zabawy. Kończy mi sie czas z umowy przedwstępnej , wniosek z operatem w analizie już 16 dzień roboczy. Sprawa prosta - zakup mieszkania z rynku wtórnego. Wykończę sie nerwowo. Aha i jeszcze godziny otwarcia placówek od 10-15! Dla kogo? Dla emerytów tylko? Mam sie zwalniać z pracy, zeby załatwić zmniejszenie limitu w rachunku?,bo  on-line taka usługa nie jest dostępna w przeciwieństwie do zwiększenia limitu. Ja tez pracuję z klientem i kilka razy były akcje ze zwiększoną liczbą wniosków, czy wysyłka dokumentów, to nie było przebacz! sobota i niedziela w pracy!

MK25
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-03-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 748 wyświetleń)

Re: czasy procesowe

Rozumiem, że jesteś zdenerwowana. Do każdego wniosku podchodzimy sumiennie i staramy się, aby czas podjęcia decyzji był najkrótszy. Niestety nie zawsze udaje się to wykonać ekspresowo. Jeśli kończy się czas Twojej umowy przedwstępnej, to skontaktuj się proszę ze specjalistą, u którego składałaś wniosek. Masz rację - zmniejszyć limit w koncie można jedynie w oddziale banku. Wydłużyliśmy pracę oddziałów w poniedziałki. Są one otwarte w godzinach 10:00- 17:00. Mam nadzieję, że ułatwi to choć trochę możliwość spotkania w oddziale

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 629 wyświetleń)

Re: czasy procesowe

Dziękuję za odpowiedź i zrozumienie.

Odpowiedz
0 Lajków
MK25
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-03-2021
Wiadomość 3 z 3 (2 405 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy