Odpowiedz

czasy procesowe

Dzień dobry.

Kolejny raz ING wydłużył czas analizy wniosków. Tym razem z 19 do 24 dni!. Ja wszystko rozumiem,że duzo wniosków, że pandemia, ze nie wiadomo co jeszczeale przeciez nikt nie składa wniosku o kredyt dla zabawy. Kończy mi sie czas z umowy przedwstępnej , wniosek z operatem w analizie już 16 dzień roboczy. Sprawa prosta - zakup mieszkania z rynku wtórnego. Wykończę sie nerwowo. Aha i jeszcze godziny otwarcia placówek od 10-15! Dla kogo? Dla emerytów tylko? Mam sie zwalniać z pracy, zeby załatwić zmniejszenie limitu w rachunku?,bo  on-line taka usługa nie jest dostępna w przeciwieństwie do zwiększenia limitu. Ja tez pracuję z klientem i kilka razy były akcje ze zwiększoną liczbą wniosków, czy wysyłka dokumentów, to nie było przebacz! sobota i niedziela w pracy!

MK25
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-03-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 705 wyświetleń)

Re: czasy procesowe

Rozumiem, że jesteś zdenerwowana. Do każdego wniosku podchodzimy sumiennie i staramy się, aby czas podjęcia decyzji był najkrótszy. Niestety nie zawsze udaje się to wykonać ekspresowo. Jeśli kończy się czas Twojej umowy przedwstępnej, to skontaktuj się proszę ze specjalistą, u którego składałaś wniosek. Masz rację - zmniejszyć limit w koncie można jedynie w oddziale banku. Wydłużyliśmy pracę oddziałów w poniedziałki. Są one otwarte w godzinach 10:00- 17:00. Mam nadzieję, że ułatwi to choć trochę możliwość spotkania w oddziale

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 586 wyświetleń)

Re: czasy procesowe

Dziękuję za odpowiedź i zrozumienie.

Odpowiedz
0 Lajków
MK25
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-03-2021
Wiadomość 3 z 3 (2 362 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy