Odpowiedz

Zwrot prowizji

Dzień dobry, czy w ING jest jakiś limit kwotowy kredytu, jeśli chodzi o ubieganie się o zwrot prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu?
Odpowiedz
0 Lajków
OlaSz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-07-2021
Wiadomość 1 z 4 (1 869 wyświetleń)

Re: Zwrot prowizji

Nie, nie ma żadnego limitu. Jeśli wcześniej spłacisz pożyczkę gotówkową, proporcjonalnie zwrócimy prowizję. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 805 wyświetleń)

Re.: Zwrot prowizji

WzielAm kredyt w 2015 na 5 lat spłaciłam Go Rok wcześniej 12.7.2019 ale do dziś nie została mi zwrócona prowizja. Proszę mi przesłać wniosek gdzie mogę ubiegać się o zwrot
Lg
Odpowiedz
0 Lajków
Vanessi248
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-09-2021
Wiadomość 3 z 4 (1 572 wyświetleń)

Re: Re.: Zwrot prowizji

Proszę, skontaktuj się z nami pod numerem +48 32 357 00 69 lub na czacie, który znajdziesz w bankowości internetowej (na samym dole strony). Sprawdzimy to.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 571 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy