Odpowiedz

Zwrot prowizji za nadplate kredytu

W lutym 2016 roku skorzystalam z kredytu hipotecznego. W miedzy czasie nadplacalam kredyt i za kazdym razem ING pobiera z mojego konta prowizje 2% od nadplacanej kwoty. Po wyroku TSUE jest szansa na zwrot tej kwoty?

Odpowiedz
0 Lajków
felutek1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 548 wyświetleń)

Re: Zwrot prowizji za nadplate kredytu

W przypadku wcześniejszej całkowitej spłaty kredytów hipotecznych, udzielonych od 22 lipca 2017 r, a spłaconych/nadpłaconych od 11 września 2019 r. rozliczamy pobraną prowizję za ich udzielenie proporcjonalnie do rzeczywistego okresu spłaty. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy