Odpowiedz

Zwiększenie wkładu własnego

W marcu przez doradcę złożyłam wniosek o  kredyt hipoteczny z 20% wkładu własnego. Kilka dni temu otrzymałam wstępną decyzję pozytywną. Teraz opłaciłam operat i czekam na podpisanie umowy deweloperskiej. W międzyczasie pozyskałam jednak dodatkowe fundusze. W związku z tym mam pytanie czy mogę zwiększyć w tym momencie wkład własny o kilkadziesiąt tysięcy czy wiązałoby się to z rozpoczęciem całej procedury kredytowej od początku?

 

Pozdrawiam

 

Odpowiedz
0 Lajków
sylwiaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
10-04-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 972 wyświetleń)

Re: Zwiększenie wkładu własnego

Wiąże się to ze zmianą parametrów i wydłuży proces podjęcia decyzji ostatecznej. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie po uruchomieniu kredytu z bezpłatnej nadpłaty kapitału.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 950 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy