O sylwiaj

sylwiaj
2 Polubień
0 Rozwiązań
4 Postów
Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Ja 4 razy musiałam dokumentować mój dochód (umowy o dzieło), także formalności trochę zajmują. Chciałam kredyt w ING, gdyż mam tu konto od lat i zachęcały mnie zerowe koszty w związku z ewentualną wcześniejszą spłatą. Jednak finalnie stanęło na BGŻ - bo w ING naliczyli mi karencję do czasu wpisu mieszkania do hipoteki (11 miesięcy). Finalnie koszty kredytu wyższe o 30 tysięcy niż w innym banku. 

0
sylwiaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Re.: Umowa o dzieło

Witam,

 

Ja w przypadku umowy o dzieło dostarczyłam:

- deklaracja PIT za ostatni rok podatkowy lub umowy razem z dowodami potwierdzającymi otrzymanie zapłaty i 
- oświadczenie o dochodach z umów cywilnoprawnych (jeśli regularnie od 6 miesięcy dochody wpływają na rachunek w naszym banku).

 

Teraz po pozytywnej decyzji wstępnej doradca poinformował mnie, że oczekuje jeszcze zaświadczeń o dochodach od każd

...
1
sylwiaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Hmmm ja właśnie wcześniej dostałam pozytywną decyzję wstępną z ING niż z BGŻ. W sumie to z ING przyszła odpowiedź tydzień temu a BGŻ wczoraj się odezwał jeszcze nagle o dodatkowe dokumenty. Już minął termin podpisania umowy deweloperskiej i się domagają jej dostarczenia.... A chcieliśmy uzyskać wstępną decyzję na podstawie umowy rezerwacyjnej... Także każdy przypadek jest inny z tego wychodzi.

0
sylwiaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Zwiększenie wkładu własnego

W marcu przez doradcę złożyłam wniosek o  kredyt hipoteczny z 20% wkładu własnego. Kilka dni temu otrzymałam wstępną decyzję pozytywną. Teraz opłaciłam operat i czekam na podpisanie umowy deweloperskiej. W międzyczasie pozyskałam jednak dodatkowe fundusze. W związku z tym mam pytanie czy mogę zwiększyć w tym momencie wkład własny o kilkadziesiąt tysięcy czy wiązałoby się to z rozpoczęciem całej pr

...
1
sylwiaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎10-04-2018 12:16
Data ostatnich odwiedzin ‎25-05-2018 15:28
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 4
Łączna liczba otrzymanych Lajków 2
Posty, które lubię